fbpx
КОШТ

Сервіс Fairo закривається через низьку популярність

Сервіс Fairo з інвойсом, автоматичним відстеженням платежів, поданням податкової звітності та підрахунком податків закривається з березня 2024 року.

Сервіс Fairo працював за фінансової підтримки Raiffeisen Bank і по суті був партнерським проєктом банку. Як сказано в повідомленні, закриття пов’язане зі швидкою зміною економічних умов та необхідністю швидкої адаптації бізнес-плану. Відтак, гроші будуть направлені на інші проєкти банківської групи Raiffeisen.

Водночас потенційною причиною закриття є низька популярність Fairo. Cервіс Fairo запущено ще влітку 2020 року в Україні та Румунії і робота припиняється на обох ринках. У фінальному прес-релізі вказано про залучення за час роботи проєкту лише 23 тисяч користувачів в обох країнах.

Дії клієнтів Fairo при закритті сервісу

Мобільний застосунок можна використовувати у звичайному режимі до 15 березня. Після цієї дати застосунок буде недоступний.

Водночас перенести всі інвойси та акти виконаних робіт з застосунку на інший носій бажано до кінця лютого, оскільки з 1 по 15 березня доступ до служби підтримки буде обмежений. Після 15 березня всі дані користувачів будуть видалені без можливості відновлення.

Для експорту інвойсів чи інших документів їх необхідно завантажити один за одним у застосунку та зберегти їх на іншому носієві. 

Підписка на сервіс буде скасовано автоматично і за березень вже не буде зніматися оплата.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: