У сучасному світі багатозадачність стала нормою. Кожен шукає спосіб зекономити свій час та підвищити свою продуктивність. У цій добірці КОШТ зібрав 5 найкращих штучних інтелектів, які допоможуть ефективніше використовувати свій час на роботі та в побуті.
ChatGPT для кожного сайту та редагування текстів
Додати чатботи ChatGPT, Claude, Opus, Llama та інші до будь-якого сайту для пошуку, узагальнення на ньому інформації, перекладу можна за допомогою Merlin AI. На YouTube штучний інтелект може переказати відео або надати основні тези з нього.
Крім цього, він може редагувати електронні листи, документи, писати тексти, створювати зображення, ідеї та давати поради.
Merlin AI працює як розширення до браузера Chrome. Має безоплатну версію, яка дає змогу ставити до 102 питань щодня та можливість спробувати платні версії ChatGPT (обмеження не зазначені).
Платний тариф $19 (781 грн) на місяць дає змогу необмеженого спілкування з платними версіями ChatGPT та Claude, необмеженої кількості роботи з документами, вебсайтами, відео на YouTube, створення зображень.
Спробувати Merlin AI можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси або Google.
Автоматичні формули для Excel та Google Sheets
Створювати автоматичні формули для Excel та Google Sheets на основі текстових запитів (наприклад, “Обчислити середні продажі в колонці C”) можна за допомогою Formula Bot AI.
Окрім формул, штучний інтелект перетворює текстові запити в аналізи, таблиці, графіки та моделі даних.
Безоплатна версія дає змогу використовувати до 5 різних запитів на місяць для створення таблиці, графіка тощо та до 5 запитань у чаті на місяць.
Платні тарифи пропонують:
- за $5 (205 грн) на місяць надає використання необмеженої кількості інструментів та до 10 запитань у чаті на місяць;
- за $16 (658 грн) на місяць користувач отримує необмежену кількість інструментів та запитів у чаті.
Спробувати Formula Bot можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси.
Генерування голосу, зображень та дописів
Створювати дописи для Facebook, Instagram, сценарії для відео на YouTube чи TikTok можна за допомогою штучного інтелекту Cohesive.
Також цей AI може писати текст на основі аналізу файлів, генерувати зображення, голосові записи, рерайтити текст.
Безоплатний тариф дає змогу генерувати тексти з необмеженою кількістю слів та надає доступ до 200 готових шаблонів дописів.
Платні тарифи пропонують наступне:
- за $25 (1028 грн) на місяць: можливість створити до 1000 зображень, до 90 хвилин аудіозаписів, необмежене завантаження файлів PDF;
- $45 (1851 грн) на місяць – генерування 2000 зображень та 240 хвилин аудіозаписів.
Спробувати Cohesive можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси або Google.
Генерування відео
Перетворюйте текст, відео, фотографії та музику на відео або анімацію можна за допомогою Kaiber AI. Також інструмент може повністю міняти стиль уже відзнятого відео (наприклад, перетворити справжнє відео на анімацію).
Безоплатної версії немає. Платні тарифи пропонують наступне:
- за $5 (205 грн) на місяць: створення відео тривалістю до 1 хвилини;
- за $10 (411 грн) на місяць: створення відео тривалістю до 8 хвилин.
Спробувати Kaiber можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси, Google або Apple.
Планування подорожей
Отримати персоналізований план відрядження з рекомендаціями щодо ресторанів, готелів та розваг можна за допомогою Dorsia. Працює для планування подорожей як за кордоном, так і Україною.
Також AI пропонує доступ ексклюзивних резервацій у найпопулярніших ресторанах Нью-Йорка, Лондона, Маямі, Лос-Анджелеса, Дубая, Сан-Франциско та інших міст.
Для використання необхідно завантажити застосунок Dorsia в Apple Store та подати заявку на участь. Після схвалення заявки буде надано доступ до функціоналу. Плата за користування відсутня.
Умови чи обмеження отримання доступу до застосунку не зазначені.
Нагадаємо, у сучасному світі успіх брендів та особистостей значною мірою залежить від активності в соціальних мережах. Тому у цій статті ми розглянемо 3 найкращі інструменти на основі штучного інтелекту, які допоможуть зробити присутність у соцмережах більш продуктивною та професійною.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: