Штучний інтелект допомагає людям полегшити їхні робочі завдання та автоматизувати багато процесів. У цій добірці пропонуємо ТОП-3 корисних ШІ, які полегшать робочу рутину.
Нотатки з онлайн-зустрічей
Створити нотатки за результатами робочих зідзвонів у Zoom, Google Meet, Slack, Microsoft Teams, Notion можна за допомогою штучного інтелекту tl;dv. Він підтримує понад 30 мов, зокрема українську та англійську.
ШІ записує зустріч та створює автоматичні субтитри до записаного відео. Пізніше можна перетворити ці записи на детальний звіт, конспект чи короткий підсумок. Може сортувати нотатки відповідно до обговорених тем.
Також можна ставити запитання. Наприклад, що сказав керівник відділу про третє завдання, який дедлайн виконання проєкту тощо. ШІ надасть відповідь.
Сервіс tl;dv має кілька тарифних планів:
- Безкоштовний. Пропонує необмежену кількість дзвінків та підсумків зустрічей, автоматичний запис зідзвонів, 10 нотаток та 10 запитань. Однак інтеграція можлива лише у Slack;
- $29 (1201 грн) на місяць. Пропонує необмежену кількість дзвінків та підсумків зустрічей, підсумків, заміток, запитань, звітів та інтеграція з іншими платформами (Zoom, Google Meet тощо);
- $98 (4060 грн) на місяць. Пропонує усе те ж саме, що й тариф за $29, однак можна записувати кілька зустрічей одночасно, робити моніторинг продажів, інтегрувати CRM-систему.
Спробувати tl;dv можна за посиланням. Для початку роботи необхідно увійти за допомогою Google чи Microsoft. Важливо, що це має бути та електронна адреса, з якої здійснюються дзвінки. Всі зустрічі записуватимуться та відображатимуться на платформі.
Усунення шумів під час дзвінків
Забезпечити максимальну чіткість звуку, усунути фонові шуми, голоси та луну як під час робочих дзвінків у Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та Skype можна за допомогою ШІ Krisp.
Krisp працює як застосунок для комп’ютера. Він створює віртуальні пристрої Krisp Microphone і Krisp Speaker. Ноутбук бачить їх як фізичні пристрої, однак застосунок існує лише у формі програмного забезпечення. Під час дзвінка потрібно обирати Krisp Microphone і Krisp Speaker, і всі фонові звуки будуть видалені під час дзвінка.
Окрім цього, Krisp робить запис та нотатки зустрічі, транскрипцію розмови, виокремлює поставлені завдання та підсумовує дзвінок. Однак ця функція доступна лише англійською. Для шумопоглинання мова неважлива.
Штучний інтелект пропонує кілька тарифних планів:
- Безкоштовний. Доступно 60 хвилин шумозаглушення щодня, 2 підсумки та поставлених заваднь, необмежена кількість записів та нотаток;
- $8 (331 грн) на місяць. Доступні необмежене шумопоглинання, транскрипція, запис, кількість підсумків та завдань;
- $15 (621 грн) на місяць. Має усі функції тарифу за $8, однак дає необмежену кількість інтеграцій платформ (тобто можна робити дзвінки і в Zoom, і в Google Meet) та пріоритетну підтримку від служби підтримки.
Спробувати Krisp можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою Google, Microsoft або електронної адреси.
Підсумок повідомлень у Slack
Отримати підсумок усіх отриманих повідомлень у Slack, знайти файли, чати або поставити робоче запитання, наприклад, на коли запланована зустріч із відділом продаж, можна за допомогою штучного інтелекту Spoke.ai.
Наразі ШІ підтримує лише англійську, однак інші мови мають з’явитись незабаром.
Spoke.ai доступний для планів Pro, Business+ і Enterprise. Для отримання штучного інтелекту необхідно звернутись до адміністратора команди та попросити встановити його. Самостійно це зробити не можна.
Нагадаємо, штучний інтелект може згенерувати презентацію чи зробити конспект із YouTube-відео. Відтак пропонуємо підбірку з неочевидних безоплатних ШІ, які стануть у нагоді.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: