Штучний інтелект може автоматизувати багато рутинних завдань та підвищити ефективність роботи. Відтак пропонуємо підбірку з неочевидних безоплатних ШІ, які стануть у нагоді.
Генерування презентацій
Отримати автоматично згенеровану презентацію PowerPint на будь-яку тему можна за допомогою штучного інтелекту Slidespeak. Він працює на основі ChatGPT.
Для роботи необхідно завантажити файл Word, Text або PDF з інформацією, яку потрібно оформити у презентацію. Штучний інтелект витягне необхідні дані та структурує їх.
Завантажувати документи можна й українською. ШІ створить презентацію, однак англійською мовою.
SlideSpeak можна використовувати безплатно для 1 файлу. Для більшої кількості необхідно придбати преміум підписку $24 (999 грн) на місяць або за $29 (1207 грн). Перший тариф дає змогу згенерувати 50 презентацій, другий не має обмежень.
Спробувати Slidespeak можна за посиланням. Для роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси або Google.
Оброблення зображень
Ретушувати портрети, видалити на фон чи зайві об’єкти, збільшити зображення без втрати якості, покращити якість без збільшення або перетворити чорно-біле фото на кольорове та багато іншого можна за допомогою ШІ Ailabtools.
Штучний інтелект має багато безоплатних функцій, однак за деякі (наприклад, видалення окремих деталей на фото, зміна зачіски) доведеться заплатити.
Вартість 50 використань будь-яких платних функцій коштує $4,99 (207 грн), 100 – $8,99 (374 грн). Термін дії придбаних функцій необмежений.
Спробувати Ailabtools можна за посиланням. Для початку роботи необхідно зареєструватись за допомогою електронної адреси.
Виправлення граматики
Повністю безоплатне розширення Chatgptwriter.ai для браузерів Google Chrome та Opera, яке виправляє граматичні помилки в електронних листах, перекладає листи та пропонує варіанти відповідей. Працює на основі ChatGPT-4.
Працює англійською, однак можна зручно все перекласти за допомогою вбудованої функції в Google Chrome (натиснути праву кнопку миші – “Перекласти сторінку”).
Встановити Chatgptwriter.ai можна за посиланням. Необхідно натиснути “Встановити безкоштовне розширення” та слідувати інструкціям.
Конспект з YouTube-відео
Проаналізувати будь-яке відео на YouTube та отримати найважливіші тези можна за допомогою ШІ Unstuckstudy. Таким чином можна швидко отримати безоплатний конспект з лекцій, подкастів тощо.
Підсумовувати таким чином можна відео будь-якою мовою, навіть українською. ШІ створить конспект англійською, однак його можна перекласти за допомогою вбудованої функції перекладу в Google Chrome.
Для використання необхідно авторизуватись Unstuckstudy за допомогою Google-акаунта. Далі перед посиланням ролика на YouTube необхідно ввести “study.new/” та натиснути “Create a study note”.
Щоденник
Стежити за своїм прогресом протягом дня, отримувати підсумок своїх справ або візуалізований графік виконаних справ можна за допомогою нейромережі Focusflow. Також можна записувати свої плани й ШІ нагадуватиме про них, а після виконання потрібно поставити галочку.
Наразі Focusflow працює у бета-версії та надає усі преміум функції безоплатно. Подальша вартість невідома. Спробувати Focusflow його можна за посиланням. Для використання потрібно зареєструватись за допомогою електронної адреси та просто описувати свої справи.
Штучний інтелект працює англійською, однак робити переклад можна так само за допомогою вбудованої функції в Google Chrome.
Нагадаємо, вивчати або покращувати англійську мову можна на телефоні за допомогою безплатних застосунків. Відтак пропонуємо перелік застосунків для вивчення англійської, які дають українцям безоплатний преміумдоступ та мають високі рейтинги в Play Market.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: