Британська фінансова компанія Revolut почала тестувати свій застосунок серед обмеженого кола користувачів в Україні. Раніше він з обмеженнями був доступний українським біженцям в Європі.
У режимі бета-тесту українці можуть оперувати понад 30 валютами у одному застосунку, робити міжнародні перекази без комісій, оформити безкоштовну віртуальну картку, що працює у понад 150 країнах.
Поповнення рахунку доступне з валютних карток у доларах чи євро. Поповнення з гривневих карток на сьогодні неможливе через регуляторні обмеження НБУ. Відкрити рахунок без плати за реєстрацію можна за тарифним планом Standard.
Користувачам вже доступна україномовна підтримка і верифікація нових користувачів з України відбувається через застосунок “Дія“. Послуги українцям надаються на транскордонній основі через Revolut Bank UAB у Литві.
Revolut довгий час ігнорував Україну і лише у 2021 році дозволив переказ грошей зі свого сервісу на картки українських банків. З початку повномасштабної війни Revolut дозволив українським біженцям створювати акаунти, хоч і з деякими обмеженнями. Втім, українцям в Україні заборонено створювати акаунти і навіть з використанням VPN чи європейської адреси сервіс можуть заблокувати.
Водночас на початку грудня в застосунок Revolut додали українську мову. Втім, тоді сервіс окремо наголосив, що мови про повноцінний вихід на український ринок не йде.
Revolut – фінансовий сервіс, який дозволяє отримати рахунок у низці валют. Окрім реквізитів для отримання коштів користувач отримує і повноцінну картку, якою можна вільно розплачуватись та поповнювати рахунок.
Сервіс наразі не працює на території України, але доступний для використання українським біженцям за кордоном. Акаунт можна створити з українськими документами та закордонною адресою.
Рахунок з України створити можна, але для цього потрібно використовувати VPN. До того ж це протирічить правилам сервісу, тому є ризик блокування акаунту.
Функціонал Revolut можна порівняти з функціоналом звичайних українських банків. Сервіс наразі дозволяє українським біженцям:
- Отримати декілька рахунків в іноземній валюті
- Оформити віртуальну або фізичну картку з повним функціоналом
- Додати картку в Google Pay/Apple Pay
- Отримувати відсоток за покупки через картку – кешбек.
- Створювати скарбнички для накопичення
- Розділяти рахунок на декілька персон
- Керувати підписками на сервіси
- Оформити дитячу картку
Також сервіс пропонує операції з криптовалютою, страхування, торгівлю акціями
Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися
Також за темою: