fbpx
КОШТ

Платіжний сервіс Revolut тепер доступний для українців в ЄС

Британський платіжний сервіс Revolut відсьогодні доступний для українців в ЄС – фінтех-стартап спростив умови користування додатком для переселенців.

Зазвичай для відкриття рахунку електронних грошей в ЄС потрібне підтвердження права на проживання у Європі. Revolut полегшив вимоги до створення облікового запису для українців, які втекли від війни в європейські країни. Тепер для реєстрації достатньо вказати країну тимчасового проживання з адресою та сфотографувати український паспорт.

Поки що застосунок доступний лише іноземними мовами, в тому числі англійською. Втім, в блозі сервісу обіцяють невдовзі додати українську мову.

Що таке Revolut і навіщо потрібен?

У мобільному застосунку Revolut можна отримати віртуальну банківську картку і користуватися нею будь-де у світі. Можна платити з картки в локальній валюті країни перебування або знімати готівку. Це зручно через низькі відсотки на конвертацію валюти.Також будуть доступні й інші функції: миттєві перекази грошей між картками, аналітика витрат, перекази грошей за кордон.Відкриття стандартного рахунку у Revolut не має щомісячної плати. Обмеження на переказ коштів з вашого рахунку Revolut на інший рахунок складає €1,500 на день.

Як відкрити рахунок у Revolut переселенцю:

  1. Завантажте додаток Revolut (Android | iOS)
  2. Натисніть “Зареєструватися” та введіть номер телефону, яким ви зараз користуєтесь. Можна навіть український номер.
  3. Виберіть країну, в якій ви зараз перебуваєте, як країну проживання, наприклад Польща.
  4. Вкажіть свою поточну адресу за межами України, наприклад, адресу притулку та заповніть свої особисті дані.
  5. В полі підтвердження громадянства оберіть тепер “Українське”
  6. Підтвердьте свою особу, зробивши власне фото та завантаживши свій український паспорт або посвідчення особи.

Revolut відмовився від низки комісій за обмін валюти та поповнення рахунку. Також сервіс дав можливість отримати доступ до своїх грошей, звʼязавши програму з українським банківським рахунком. Друзі та родичі українців, які вже перебувають у Європі, також зможуть швидко та безпечно переказати гроші.

Поділитися новиною: