fbpx
КОШТ

Рекомендації каналів та Дні народження: огляд оновлення Telegram

Протягом квітня Telegram отримав понад 15 нових функцій, зокрема нагадування про Дні народження, фото профілю в пересланих повідомленнях, анімовані емоджі в опитуваннях та інше.

Далі розглядаємо всі оновлення месенджера.

Рекомендовані канали

В інтерфейсі пошуку зʼявилася нова вкладка “Канали” з каналами, на які підписані інші контакти. Також на ній відображається список рекомендованих каналів за схожою тематикою.

Розділ “Мій профіль”

У налаштуваннях тепер є розділ “Мій профіль” для перегляду свого профілю так, як його бачать інші користувачі. В цьому ж меню можна швидко змінювати та додавати будь-яку інформацію.

Дні народження

Відтепер користувачі можуть додавати до свого профілю інформацію про день народження. У цей день відвідувачі профілю бачитимуть анімовані конфеті та повітряні кульки.

За замовчуванням дату народження бачать лише контакти. Однак можна налаштувати її для усіх контактів, нікого або лише для обраних користувачів. Для цього необхідно перейти у “Налаштування” – “Приватність і безпека” – “Дата народження”.

Канали у профілі

Власники каналів можуть додати його у свій профіль. Над текстом про себе буде доступний детальний передогляд останнього повідомлення каналу. Після натискання контакт перенесе на канал.

Колекційні предмети у профілі

Власники колекційних імен можуть привʼязати їх до свого Telegram-акаунта або каналів, вказавши додаткові імена на сторінці профілю.

Під час натискання на колекційне імʼя чи анонімний номер у чиємусь профілі тепер зʼявляється додаткова інформація про такий колекційний предмет — наприклад, коли його придбали та за скільки.

Колекційні предмети можна купувати та продавати на платформі Fragment, яка працює на блокчейні TON.

Маячки без обмежень у часі

Користувачі можуть ділитися своїм місцем розташування – маячком – з окремими контактами або цілими групами. Відтепер він необмежений у часі (раніше маячок діяв лише протягом години або 15 хвилин).

Для поширення маячка необхідно відкрити меню вкладень в особистому чаті або групі та вибрати “Розташування” – “Поділитися моїм маячком на…”.

Налаштування сповіщень про реакції

Можна увімкнути або вимкнути сповіщення про реакції на повідомлення та історії. Для цього потрібно перейти в “Налаштуваннях” – “Сповіщення та звуки” –  “Реакції”.

Фото профілю в пересланих повідомленнях

Переслані повідомлення тепер показуються із зображенням профілю користувача, від якого вони були переслані. 

Водночас можна обмежити коло осіб. які можуть посилатися на аккаунт. Тоді зображення профілю не відображатиметься у пересланих повідомленнях.

Анімовані емоджі в опитуваннях

Користувачі Telegram Premium тепер можуть додавати до опитувань анімовані та власні емоджі.

Масова модерація для груп

Адміністратори груп можуть вибирати кілька повідомлень і виконувати кілька модераційних дій одночасно: у розділеному вікні для користувача та його повідомлення.

У меню також є параметри для обмеження дозволів користувачів замість того замість його блокування у спільноті.

Масова модерація для груп у Telegram
Масова модерація для груп у Telegram

Адміністратори груп із понад 200 учасниками можуть також увімкнути агресивну фільтрацію спаму для автоматичного виявлення й обмеження проблемних користувачів у своєму чаті.

Вдосконалені “Недавні дії”

Розділ “Недавні дії” дає змогу адміністраторам груп переглядати важливі події у чаті протягом останніх 48 годин. Наприклад, видалення або зміна повідомлень та дії адміністраторів.

Керування реакціями для каналів

Адміністратори каналів тепер мають додатковий спосіб керування реакціями — вибір максимальної кількості типів реакцій на публікацію.

Можливість не приховувати рекламу

За замовчуванням підписка на Telegram Premium приховує рекламу в каналах. Однак її показ можна увімкнути у Налаштуваннях – Telegram Business.

Анонімне відкриття історій

Під час перегляду історій користувачі Premium можуть активувати анонімний режим у меню історії для приховування своїх переглядів. Функція робить анонімними перегляди протягом 25 хвилин.

Також можна активувати анонімний режим зі списку чатів. Для цього потрібно просто натиснути та утримувати історію у стрічці й вибрати “Дивитися анонімно”.

Миттєві переходи до наступної гілки

Під час перегляду груп можна потягнути вгору від нижньої частини екрана для переходу до наступної непрочитаної гілки.

Миттєві переходи до наступної гілки в групі Telegram
Миттєві переходи до наступної гілки в групі Telegram

Миттєвий перегляд для Telegram Desktop

Застосунок Telegram для компʼютера тепер підтримує можливість “Миттєвого перегляду” для вебсайтів. Сторонні посилання на сайти та медіафайли на ньому відображаються безпосередньо в застосунку з нульовим часом завантаження.

Нагороди для творців контенту

Нещодавно запрацювала нова система винагород для власників каналів — Telegram ділиться 50% доходу від реклами. Виведення коштів на платформі Fragment уже доступне для відповідних каналів без комісій.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: