fbpx
КОШТ

Власники Telegram-каналів отримують дохід від реклами: пояснення

Власники каналів у Telegram почали отримувати 50% доходу від реклами, що показується на їхніх каналах. Отримувати дохід можуть канали від 1 тисячі підписників.

Телеграм розміщує у каналах рекламні повідомлення. Їх не бачать користувачі з Premium-підпискою. Саме доходом з цієї реклами Telegram ділитиметься з авторами.

Виплати здійснюватимуться виключно Toncoin. Автори каналів зможуть без комісії вивести свої Toncoin в готівку, реінвестувати їх у просування й модернізацію каналу, колекційні імена користувачів та преміум-розіграші.

Toncoin – це криптовалюта TON, що використовується для операцій всередині мережі, транзакцій, ігор. Станом на початок квітня 2024 року актуальна ціна одного Toncoin становить 5.254969 доларів.

Однак наразі рекламні оголошення за допомогою валюти Toncoin недоступні в Україні, тобто просувати таким чином канал власники не зможуть.

Для перегляду статистики монетизації каналу необхідно перейти у “Налаштування каналу”, натиснути на “Статистика” та обрати “Монетизація”. Безпосереднє виведення коштів буде доступне у найближчі тижні.

Дохід від рекламии Telegram
Дохід від рекламии Telegram

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: