fbpx
Приватбанк пропонує ФОПам SmartID замість електронного підпису: що це таке і як його отримати

Юридичні особи та фізичні особи-підприємці окрім стандартного електронного цифрового підпису можуть використовувати SmartID для підтвердження особистості на онлайн-сервісах та підписання електронних документів в “Приват24”.

SmartID — кваліфікований електронний підпис, який є цифровим аналогом власноручного підпису в банківській системі України. Як і звичайний ЕЦП, новий КЕП SmartID дозволяє підписувати документи та звіти, підтверджувати особистість та отримувати послуги онлайн за допомогою смартфону. Головна перевага нової технології — SmartID зберігається в захищеному хмарному сховищі, а відтак не потребує додаткових запам’ятовувальних пристроїв і плагінів.


Як отримати SmartID

  1. У мобільному додатку “Приват24 Бізнес” натисніть кнопку «Налаштування» (шестерня в лівому верхньому куті), і далі пункт “Безпека”.
  2. Оберіть з переліку SmartID і далі вашу компанію (як у вас декілька);
  3. Вкажіть пароль англійською мовою з використанням літер і цифр (мінімум 8 символів і принаймні одна літера має бути великою).


Де вже можна використовувати SmartID

  • Безпосередньо ресурси “Приватбанку”: “Приват24” для фізичних та юридичних осіб, подання електронної звітності та електронного документообігу в “Приват24”, сервіс електронного документообігу Paperless;
  • платформа для ідентифікації та автентифікації користувачів id.gov.ua
  • Електронний кабінет податкової
  • Додаток “Дія”

Читайте також:

“Дія. Підпис”: що це таке і як отримати. Інструкція