fbpx
КОШТ

Підписати документи в телефоні без складних паролів: як працює сервіс Dubidoc

Зберігати електронний підпис у смартфоні та підписувати будь-які документи – акти, договори, рахунки на підприємстві тощо можна за допомогою українського застосунку Dubidoc (Android | iOS).

Сервіс підійде як для бізнесу, так і для фізичних осіб для особистого використання (наприклад, договору з банком тощо).

Користувач самостійно завантажує файл свого електронного підпису на смартфон. Далі у застосунку необхідно обрати потрібний документ і варіанти “Підписати ключем ЕЦП (КЕП)”.

Після цього слід обрати завантажений файл цифрового підпису, ввести пароль від нього та придумати PIN-код (також можна додати Face ID або Touch ID) й документ буде підписано.

Усі наступні рази при обранні “Підписати ключем ЕЦП (КЕП)” необхідно лише ввести PIN-код (або скористатись Face ID/Touch ID), тобто вводити весь пароль не потрібно.

Надіслати підписаний у смартфоні документ так само можна через email, Viber, Telegram, WhatsApp тощо. Зберігати його також можна у різних форматах: PDF, Word, Excel, JPEG, PNG.

На документи можна накласти необмежену кількість підписів. До того ж файли зберігаються в застосунку безстроково.

Наразі застосунок працює безоплатно, однак у майбутньому буде платним. Відповідне сповіщення з інформацією про тарифи надійде всім користувачам.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: