З 1 липня 2026 року за поповнення картки Monobank через термінали EasyPay стягуватиметься комісія. Комісія була відсутня з 2023 року.

Стандартна комісія за поповнення картки готівкою через термінали EasyPay становить 1% + 5 грн. Проте остаточна інформація щодо комісії для Монобанку наразі відсутня – в службі підтримки банку повідомили, що тариф визначає саме EasyPay.

Водночас офіційного повідомлення ні від банку, ні від мережі терміналів ще не було. Проте відповідні сповіщення вже надходять користувачам Monobank у банківський застосунок, про що вони повідомляють в Threads.

Водночас в застосунку monobank термінали EasyPay вже не відображаються для поповнення готівкою: залишилися лише термінал monobox, City24 та abank. 

Нагадаємо, у травні НБУ оштрафував дві найбільші мережі готівкових терміналів – EasyPay та City24 – на 135 млн грн кожну. Через це Нацбанк розглядає варіант посилення фінансового моніторингу клієнтів під час користування готівковими терміналами самообслуговування.

Читайте також