fbpx
КОШТ

Підтримка ветеранського бізнесу від мережі супермаркетів Сільпо

Ветерани зможуть продавати їстівну продукцію в мережі супермаркетів Сільпо у відділі “Лавка традицій”. Програма проводиться за підтримки Міністерства у справах ветеранів України, тож така продукція отримає офіційне маркування “Створено захисниками”. Як працює підтримка ветеранського бізнесу – розповідаємо далі.

Взяти участь у програмі та отримати спеціальну позначку для свого товару можуть:

  • фізичні-особи підприємці з числа ветеранів або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 60 % від загальної кількості найманих працівників);
  • юридична особа, не менше 60 % статутного капіталу якої володіє ветеран (ветерани), або яка використовує найману працю ветеранів (не менше 60 % від загальної кількості найманих працівників).

Під визначення “Ветерани” підпорядковуються: ветерани війни, учасники бойових дій, люди з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни, сім’ї загиблих (померлих) ветеранів війни та люди з особливими заслугами перед Батьківщиною.

Пріоритетними продуктами для участі у програмі є кондитерські вироби, снеки, бакалія, мʼясні і мʼясо-ковбасні вироби, сир, молочні продукти, напівфабрикати та морозиво. Непріоритетними продуктами вважаються алкогольні напої та мед.

Заповнити заявку на участь в програмі можна за посиланням. В ній потрібно вказати інформацію про себе та про продукт, який хочете продавати в мережі супермаркетів Сільпо. А також додати фото або презентацію цього продукту, наявні сертифікати якості товару, мінімальні та максимальні обсяги виготовлення продукції в місяць. 

На початковому етапі також потрібно буде надати експлуатаційний дозвіл (для продукції тваринного походження) або реєстрацію потужностей виробництва (для продукції нетваринного походження).

 Кінцевої дати для подання заявки не передбачено.

Створено захисниками - підтримка ветеранського бізнесу

Читайте також:

Поділитися новиною: