Перший огляд процесу отримання 1000 гривень за вакцинацію

З 13 грудня в тестовому режимі у декого, а для більшості з 19 грудня, з’явиться можливість, оформити бонусні 1000 гривень за вакцинацію. В нас з’явилася можливість протестувати отримання 1000 гривень 14 грудня. Ми нею скористалися і констатуємо: це магія. Просто кілька кліків. Без заповнення форм і оцього традиційно для бюрократії.

Про можливість отримати 1000 гривень приходить Push-сповіщення на телефоні. Натискаємо його, вводимо пароль до застосунку “ДІЯ” і відразу бачимо інформаційне вікно про можливість отримати виплату 1000 гривень. Натискаємо “Отримати допомогу” і на наступного кроці пропонує вибір банківського рахунку для виплати.

Тут варто нагадати, що гроші виплачуватимуть на спеціальні електронні картки в А-Банк, Альфа Банк, Monobank, Укргазбанк та Приватбанк. І цей перелік ще розшириться. Ми оформили картку раніше в Монобанку і воно реально миттєво підтягнуло її в застосунок ДІЯ.

Обираємо запропонований рахунок і все: “Дякуємо, заяву надіслано”. Далі потрібно очікувати грошей кілька днів.

Співзасновник Монобанку Олег Гороховський обіцяв зараховувати виплати миттєво після подання заявки в ДІЇ, не чекаючи завершення формальних процедур з боку держави. Втім, ми навіть написали цей текст, відредагували малюнки і гроші все ще не прийшли. Та, зрештою, це огляд процесу отримання 1000 гривень за вакцинацію саме зі сторони ДІЇ, тож фактичне зарахування грошей не важко почекати.