fbpx
КОШТ

Monobank почав оформлювати картки для виплат за вакцинацію

У застосунку Monobank відсьогодні можна відкрити картку для одержання вакцинованими особами  заохочувальної компенсації 1000 гривень від держави.

Для відкриття потрібно оновити застосунок і далі у верхньому меню вибору карт натиснути “Відкрити карту”. Далі потрібно обрати “єПідтримка”.

Початок виплат планується з 19 грудня. При цьому, для виплати обов’язково має бути встановлений додаток Дія.

В свою чергу, у Monobank обіцяють зараховувати виплати миттєво після подання заявки в ДІЇ, не чекаючи завершення формальних процедур з боку держави.

Гроші за вакцинацію єпідтримка

Нагадаємо, програма має запрацювати з 19 грудня. У цей день у додатку Дія у всіх людей, які вже мають ковід-сертифікати, з’явиться додаткова опція “єПідтримка”.

Щоб отримати гроші за щеплення, потрібно оновити додаток Дія, зайти у розділ “Послуги” і натиснути кнопку “єПідтримка”.

Далі потрібно підтвердити, що вам є 18 років. Після цього має підтягнутися перелік банків, в яких можна відкрити віртуальну картку. Перелік банків оприлюднять трохи згодом.

Далі користувача має перекинути в банк, де він створює віртуальну картку у кілька кліків. Потім користувача повертає у додаток Дія, де буде підтвердження про створення картки.

Після того, як ви обрали банк, гроші мають прийти орієнтовно через два дні.

Також картку можна буде отримати і у відділеннях банків – офлайн. Головне сказати, що вам потрібна картка “єПідтримка”. Тоді під час отримання послуги Дія одразу підтягне ваш рахунок і не потрібно буде оформлювати віртуальну картку в онлайн-банкінгу.

Гроші з віртуальної картки у Дії не можна буде зняти у банкоматі, не можна буде комусь переслати чи поповнити.

Їх можна витратити лише на певні види товарів і послуг. Наприклад, розрахуватися за квитки чи їжу у кінотеатрі, купити квитки у театри, музеї, на концерт, придбати книги чи розрахуватися у спортзалі, купити квитки на залізницю.

Поділитися новиною: