fbpx
КОШТ

Перевірити штрафи від ТЦК онлайн: інструкція

Отримати інформацію про штраф від ТЦК можна за допомогою сервісу Опендатабот. Раніше сервіс був безоплатний, однак зараз коштує 99 грн.

Сайт показує наявність або відсутність штрафів за неявку до територіального центру комплектування або за неоновлені дані у військовому обліку.

Водночас Опендатабот насправді показує наявність штрафів не лише за неявку до ТЦК. Для прикладу, також може відображатись штраф за несплату комунальних послуг, якщо стягнення цього боргу подали на виконавчу службу.

Для перевірки інформації необхідно перейти за посиланням, ввести ПІБ та дату народження. Після цього платформа покаже результати.

Як перевірити штраф від ТЦК через Опендатабот
Як перевірити штраф від ТЦК через Опендатабот

Також на сторінці доступна інформація про відповідальність за непоновлення даних, розмір штрафів та наслідки за їх несплату.

Нагадаємо, розмір штрафів за порушення обліку і мобілізації збільшили. Тепер вони становлять 17000 грн за непоновлення даних чи неявку за повісткою, і 25000 грн за повторне порушення.

Якщо не сплатити штраф за непоновлення військово-облікових даних, інформацію про порушника передадуть до виконавчої служби й дані про нього внесуть до Єдиного реєстру боржників. Це передбачає арешт майна й блокування банківських карток.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: