PayPal подовжив безкомісійний період для українців. Які комісії будуть після

Комісії не будуть зніматися за платежі, які надсилаються на рахунки PayPal в Україні, або відправляються з них, до 30 вересня, Втім, як повідомляють на сайті PayPal, місцеві банки все ще можуть знімати з українців комісії за ці платежі.

Нагадаємо, PayPal надав можливість виводити гроші на українські банківські картки 17 березня і тоді ж тимчасово скасував комісії. Раніше користувачі сервісу PayPal в Україні могли використовувати платіжну платформу лише для відправлення грошей за межі країни. Тепер вони можуть отримувати кошти, а також здійснювати перекази в межах України та за кордон з персональних акаунтів.

Стандартні тарифи складають:

За відсутності конвертації валюти, перекази на акаунти в межах країни без комісії у випадку відправлення з балансу PayPal чи за допомогою банківського рахунку.

У випадку переказу з банківської картки комісія складе 3.4% + фіксована комісія в залежності від типу валюти. Для долару США ця комісія складає 0.30 USD, для Євро – 0.35 EUR. Інші валюти дивіться за посиланням.

Здійснення міжнародних транзакцій з балансу PayPal чи банківського рахунку через PayPal  – 1.99 EUR на рахунки в Європі, Канаді та США і 3.99 EUR для рахунків в інших регіонах.

Здійснення платежу через PayPal за допомогою картки – 1.99 EUR + 3.4% + фіксована комісія в залежності від типу валюти в країни Європи, Канаду та США. Для долару США ця комісія складає 0.30 USD, для Євро – 0.35 EUR. Інші валюти дивіться за посиланням. Цей вид платежу в інші регіони – 3.99 EUR + 3.4% + фіксована комісія в залежності від валюти.

При отриманні платежу плата не стягується за відсутності конвертації валюти.

За конвертування валюти при надсиланні платежу комісія — 4%. За конвертування при поповненні рахунку, переказі коштів з PayPal на банківський рахунок або переказі між рахунками PayPal у різних валютах, що належать одній людині, комісія — 3%.


Читайте також:

Платіжний сервіс Revolut тепер доступний для українців