fbpx
КОШТ

Опцію про бронювання від мобілізації при високій зарплаті відхили, але є інша

Правки щодо бронювання військовозобов’язаних з високою заробітною платою (потенційно від 35 тис. грн) відхилені профільним комітетом Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Про це розповів нардеп і член профільного комітету Ігор Копитін.

За словами Копитіна відповідні правки до законопроєкту про мобілізацію відхилені навіть без обговорення.

“Метою законопроєкту є встановлення соціально справедливої мобілізації. Фактичною суттю таких правок став би принцип “війна для бідних”. А це неприпустимо” – наголосив нардеп.

Водночас, вже під час розгляду законопроєкту у сесійній залі Верховної Ради автори цих правок зможуть ініціювати їх врахування і депутати мають підтримати ці правки більшістю голосів.

Водночас, нині обговорюється дві моделі бронювання від мобілізації. Одна стосувалася саме автоматичного бронювання при офіційній зарплаті від 35 тис. грн. Інша модель передбачає щомісячний окремий військовий збір розміром 20 тис. грн.

Нагадаємо, на розгляді Верховної ради знаходиться законопроект про мобілізацію, яким мають урегулювати низку проблемних нині питань. На початку лютого зміни в проходженні військової служби, мобілізації та військового обліку ухвалили в першому читанні. Зараз профільний комітет розглядає подані до нього правки і потім законопроєкт винесуть на розгляд в другому читанні і в цілому.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: