fbpx
КОШТ

Огляд актуальних грантів для розвитку вашого бізнесу: знайдіть ідеальну програму

Бізнес-тренінги, релокація бізнесу та програми для жінок – КОШТ зібрав для українського бізнесу підбірку найвигідніших грантових програм. У нашій добірці представлені гранти з різними термінами подання заявок, тому ви зможете знайти програму, що ідеально підходить для вашого проєкту.

Запусти власну справу: бізнес-тренінг для жінок Львівщини

 • Сума: безкоштовне бізнес-навчання
 • Дедлайн: 17 березня 2024 року
 • Грантодавець: платформа SILab Ukraine завдяки фінансуванню від Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

Жінки, які мають бізнес-ідею і хочуть почати власну справу або масштабувати бізнес, можуть податися на 3-денне навчання з експертами. Програма обіцяє інтенсивний тренінг з розвитку та запуску бізнесу, консультації від досвідчених менторів та покращений свій психо-емоційний стан.

Під час навчання учасниці дізнаються про такі аспекти підприємництва: lean-підхід для планування та запуску бізнесу, дослідження цільової аудиторії; аналіз ринку, створення мінімально життєздатного продукту, правові та податкові аспекти підприємницької діяльності, фінансове моделювання бізнес-плану, пошук партнерів, залучення інвестицій.

Тренінг відбудеться у Львові 28-31 березня 2024 року.

Грантова програма для жінок: виведіть свій бізнес на новий рівень

 • Сума: 150000  грн та супровід проєкту протягом 1 року
 • Дедлайн: 24 березня 2024 року
 • Грантодавець: франко-українська торгово-промислова палата (CCIFU).

Підприємиці, які прагнуть розвивати свій бізнес під час війни, можуть податися на франко-українську грантову програму “Створено жінками 2024”. Сфера та кількість досвіду ведення бізнесу для жінок не мають значення, однак на момент подання документів компанія має працювати мінімум 3 місяці й мати певні результати.

Пакет документів має бути поданий французькою, українською, або англійською мовою. Кожна заявка оцінюється за такими критеріями: оригінальність і мета бізнесу, стратегічне бачення, якість презентації.

Грант для підтримки створення, релокації або відновлення мікробізнесу

 • Сума: до $5000
 • Дедлайн: 25 березня 2024 року
 • Грантодавець: Норвезька рада у справах біженців (NRC).

Мікропідприємці мають змогу податися на безповоротний грант у розмірі $5000, який покриє витрати на релокацію, створення або відновлення бізнесу з прифронтових територій. Фінансування поєднуються з навчанням з управління бізнесом та технічною підтримкою для допомоги заснування, переїзду або відновлення бізнесу. 

Заявники можуть створити, релокувати або відновити власний бізнес у Волинській, Львівській, Тернопільській або Хмельницькій областях.

Розширюй можливості: гранти для жінок із Вінниччини та Кіровоградщини

 • Сума: 70000 грн
 • Дедлайн: 31 березня 2024 року
 • Грантодавець: Благодійний фонд “Жіночі можливості в Україні”. 

Підприємиці Вінницької та Кіровоградської областей можуть отримати гранти наведення власного бізнесу в умовах воєнного стану. Зокрема, кошти можна витратити на створення нових робочих місць або реалізацію соціальних проєктів.

Переможницями конкурсу стануть 15 власниць бізнесу, які отримають грантові кошти на придбання необхідного обладнання для здійснення підприємницької діяльності та розвитку бізнесу. Гроші надішлють відразу на банківський рахунок переможницям. 

Безкоштовний навчальний тур для бізнес-консультантів у Хорватії

 • Сума: безкоштовне бізнес-навчання у Хорватії
 • Дедлайн: початок квітня
 • Грантодавець: програма EU4BUSINESS за фінансування ЄС та уряду Німеччини.

Українські бізнес-консультанти мають змогу вивчити досвід Хорватії, її бізнес-посередницьких організацій, бізнес-консультантів та підприємств, який вони отримали в процесі інтеграції Хорватії до ЄС.

Програма складатиметься з трьох навчальних онлайн-заходів (до 4 годин кожен) та навчальної поїздки до Хорватії з метою проведення серії зустрічей зі стейкхолдерами, які сприятимуть нарощуванню потенціалу українських бізнес-консультантів у їх подальшій роботі з українськими підприємствами на шляху України до ЄС.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: