fbpx
КОШТ

Грантова бізнес-підтримка молодих підприємців з малих громад

Молоді підприємці можуть податися на бізнес-підтримку від USAID для адаптації та розширення їхньої бізнес-діяльності в умовах війни. У межах грантової програми можна отримати до $10000 та менторський супровід у розробленні професійного бізнес-плану.

Дедлайн подання заявок – 19 квітня 2024 р

Тривалість реалізації проєкту – до 12 місяців. Запланований початок імплементації проєкту – травень 2024 року.

Результати реалізації Програми бізнес-підтримки:

  1. Розроблення програми та відбір 12 молодіжних бізнесів до участі у програмі (щонайменше 50% власників підприємств будуть представлені молоддю віком до 29 років).
  2. Менторський та експертний супровід (зокрема допомога у розробленні якісного бізнес-плану та грантового пакета) для подальшого отримання учасниками програми грантового фінансування у сумі до $10000 кожному/кожній, що надаватиметься окремо в межах грантової програми.
  3. Звітування за результатами впливу програми.

Зверніть увагу, що взяти участь у грантовій програмі можуть винятково молоді люди віком 18-29 років з малих громад (сільських громад та міст з населенням менше ніж 100000 осіб).

Як податися на грантовий конкурс

Організації, які бажають взяти участь у конкурсному відборі USAID, мають подати бюджет пропозицій у розмірі від $50000 до $80000. Бюджет необхідно чітко сформувати та обґрунтувати. До того ж переможці конкурсу мають обов’язково надати бюджети чинних грантів для підготовки пакета-погодження з донором:

  • правовстановлюючі документи: сканований статут організації, витяг з ЄДРПОУ, довідку про неприбутковість (для ГО та благодійних організацій), витяг про призначення керівника, довідку з банку про наявність рахунку та інші;
  • затверджені політики організації щодо фінансової/бухгалтерської діяльності, закупівель та інші;
  • інші документи, опис яких Ви можете знайти у зазначеному вищу, у розділі 5 “Application Evaluation”.

Заявка на конкурс від USAID має бути англійською мовою. Вона має містити документи, перелічені в конкурсній документації.

Для підтвердження відповідності заявки технічним критеріям, зазначеним у розділі 5 RFA, до заявки потрібно прикріпити відскановані документи. Допускаються формати PDF, JPG, docx, doc або Excel.

Надіслати повний аплікаційний пакет необхідно на електронну адресу [email protected]. У темі повідомлення варто зазначити “RFA_Unity_02-2024_ Business Support Program for Youth-Led Enterprises _Назва організації”.

Детальну інформацію про конкурс та вимоги до аплікаційного пакета можна знайти за лінками:

Будь-які запитання щодо гранту від USAID можна надіслати на електронну адресу [email protected] з темою повідомлення “Питання “RFA_Unity_02-2024_ Business Support Program for Youth-Led Enterprises _Назва організації”.

Організатор конкурсу: Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) разом з IREX у партнерстві з Making Cents International (Making Cents).

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: