fbpx
КОШТ

Грант для підтримки створення, релокацію або відновлення мікробізнесу

Мікропідприємці мають змогу податися на безповоротний грант у розмірі $5000, який покриє витрати на релокацію, створення або відновлення бізнесу з прифронтових територій. Фінансування поєднуються з навчанням з управління бізнесом та технічною підтримкою для допомоги заснування, переїзду або відновлення бізнесу. 

Заявники можуть створити, релокувати або відновити власний бізнес у Волинській, Львівській, Тернопільській або Хмельницькій областях.

Дедлайн подання заявок – 25 березня 2024 року.

Важливо: подати заявку можливо лише, якщо заявник раніше не отримував бізнес-грант від організатора грантової програми – Норвезької ради у справах біженців (NRC).

Зверніть увагу, що бізнеси, пов’язані з алкогольною, тютюновою та суміжними галузями, не розглядатимуться. 

Реєстрація на грант доступна за лінком: Norwegian refugee council. У заявці на релокацію, створення чи відновлення бізнесу необхідно відповісти на кілька загальних запитань: особисті дані (ПІБ, вік, освіта, статус переміщення, ідентифікаційні документи), поточну та попередню адреси (за умови релокації), детальний опис і тип підприємства тощо.

Зауважимо, що подання заявки та бізнес-плану не гарантує участі у програмі. Організатор гранту оцінить заявку та бізнес-план, а потім відбере учасників на основі встановлених критеріїв. Відібраних заявників запросять пройти більш детальний процес відбору.

Критерії оцінювання заявок на грант: 

  • власник бізнесу, що має чіткі бізнес-ідеї та працює в межах чинного законодавства України
  • бізнес має потенціал для створення робочих місць, особливо серед молоді, жінок та осіб з інвалідністю
  • власник бізнесу є повнолітньою особою
  • бізнес є конкурентно спроможним та потенційно матиме позитивний вплив на розвиток громади
  • якщо бізнес сімейний, то заявка може бути подана тільки від одного члена сім’ї.

Будь-які запитання можна надіслати на електронну адресу [email protected] або зателефонувати на “гарячу лінію” за номером 0 800 302 007. 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: