Опція купівлі державних облігацій в Monobank не очевидна і прихована. Не дарма, бо в цій сфері рівень сервісу Моно програє конкурентам. З часом може все змінитися – тож далі як і де купувати облігації в застосунку Монобанк.
Програє Монобанк перше за все кількістю доступних облігацій. Буквально кілька штук для кожної валюти, коли в їхніх конкурентів вибір до двох десятків з різним періодом виплати. Для прикладу, “Сенс банк” пропонує 20 випусків гривневих облігацій з різним терміном погашення і дохідністю, брокер ICU – теж до двох десятків.
Купівля ОВДП в Монобанку
Формат купівлі облігацій внутрішньої державної позики в Монобанк не відрізняється і для старого, і для нового дизайну. В нижньому меню екрана потрібно обрати “Накопичення”, далі прокрутити меню доступних опцій з депозитом, банкою до “Купити облігації”.
Опісля обираємо серед доступних потрібний випуск ОВДП, термін чи відсоткову ставку, кількість і купуємо. Для деяких типів облігацій можуть бути комісії – при наявності вони відображаються одразу під загальною вартістю запланованих до купівлі облігацій.
Купівля реально відбувається в кілька кліків. Втім, ОВДП – цінний папір і далі операцію зміни власника має зареєструвати брокер. Відтак, деякий час придбаний випуск буде відображатися в розділі з облігаціями з приміткою “Очікуємо на отримання облігацій”. На цьому етапі заявку на купівлю можна навіть скасувати, а гроші повернуться одразу на рахунок.
Водночас при першій купівлі облігацій потрібно відкрити брокерський рахунок. Це також проходить в кілька кліків – після погодження з відкриттям потрібно підписати договір на відкриття рахунку простим натисканням кнопки “Продовжити”.
Також за темою: