Банка від Monobank стала символом нової фази війни: саме через неї волонтери найчастіше збирають гроші. Водночас банка Monobank дає змогу збирати гроші і на особисті потреби.
Потворити успіх Monobank намагаються конкуренти – подібні сервіси мають ПриватБанк, SenseBank, ПУМБ. Тож далі огляд чотирьох альтернатив банки від Monobank.
Конверт від ПриватБанку
Клієнтам ПриватБанку Конверт дозволяє не тільки накопичувати гроші, а й розраховуватись ними як звичайною банківською карткою.
Поповнити конверт можливо переказами з будь-яких карток або ж готівкою в терміналах самообслуговування. Для поширення збору додатково можна створити лінк на конверт або ж QR-код.
Створення та обслуговування конверта не тарифікується, так само як і виведення з нього грошей на будь-яку власну картку ПриватБанк (навіть на картку для Виплат). Водночас виведення коштів із конверта на картку третьої особи (навіть іншого банку) коштуватиме 0,5% від накопиченої суми.
Конверт у ПриватБанк можна відкрити у гривні, доларах чи євро. Власниками конверта можуть бути до 15 осіб, а доступ до перегляду конверта та його аналітики можна давати ще 60 особам. Поширювати посилання на конверт можна необмежену кількість разів.
Для створення Конверта необхідно:
- На головному екрані застосунку Приват 24 перейти у бета-розділ “Конверти”;
- Натиснути на зелену кнопку внизу – “Створити конверт”;
- Написати назву, вибрати валюту та бажану суму накопичення для майбутнього конверта. Також можна обрати дату “заклеювання” конверта;
- Підписати договір на відкриття конверта за допомогою SmartID або ж одноразового коду з повідомлення.
Додатково можна обрати дизайн конверта, змінити назву чи призначення. Приват 24 пропонує окремі малюнки для благодійних зборів у вигляді камуфляжу та накопичення на конкретну мету (будинок, подарунок, освіта тощо).
Збірка від Sense Bank
Користувачі Збірки можуть використовувати її як для власних зборів, так і волонтерських. Особливістю є додавання 4% на залишок від банку.
Оформлення доступне тільки гривні. Мінімальної суми на відкриття та обмежень на кількість “Збірок” немає. Закрити можна у будь-який момент.
“Збірка” поповнюється автоматичним регулярним списанням з картки Sense Bank або за допомогою звичайного переказу з картки будь-якого банку за посиланням або QR-кодом. Усі поповнення здійснюються без комісії (однак можлива комісія зі сторони іншого банку). Мінімальна сума поповнення – 10 грн. Можна налаштувати відображення іншим користувачам кількості зібраної суми.
Користувачі можуть зняти лише всю суму накопичення. Часткове зняття доступне лише у відділенні банку. В обох випадках комісія відсутня.
Для відкриття “Збірки” у застосунку Super SenseApp необхідно:
- Перейти у розділ “Продукти” в нижньому меню й обрати “Відкрити збірку”;
- Вказати параметри збору: назву цілі, бажану суму накопичення, спосіб поповнення та електронну адресу;
- Ознайомитись з умовами та підтвердити відкриття “Збірки” за допомогою коду з SMS-повідомлення.
МаніБокс від ПУМБ
МаніБокс можна використовувати як для особистих зборів, так і для волонтерських. Також банк додає 5% річних на залишок.
Створення та обслуговування МаніБокса не тарифікується, так само як і виведення грошей на будь-яку дебетову картку ПУМБ або через банкомат. Клієнти можуть відкрити до 15 МаніБоксів одночасно.
МаніБокс поповнюється автоматичним регулярним списанням з власної картки, за допомогою посилання, номера картки або через QR-код. Усі поповнення здійснюються без комісії (однак можлива комісія зі сторони іншого банку).
Особливістю МаніБокс є “Кумедні помічники”, які відповідають за різні категорії товарів. Наприклад, можна налаштувати автоматичне додавання 10 грн із оплати продуктів у магазині, 15 грн із розрахунку в закладі харчування, 20 грн із купівлі товарів краси тощо.
Для відкриття МаніБокс у ПУМБ необхідно:
- Із головної сторінки перейти у розділ “Накопичення”
- Натиснути значок на МаніБокс, придумати назву і вказати суму накопичення
- Переглянути договір, вказану електронну адресу та натиснути “Відкрити МаніБокс”.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: