fbpx
КОШТ

В застосунку ПУМБ запрацювала “Крамниця кешбеків” з постійними знижками від партнерів 

Банк ПУМБ запустив “Крамницю кешбеків” у своєму застосунку ПУМБ Online. Це перелік усіх інтернет-магазинів, в яких за замовлення продуктів чи послуг буде нараховуватися кешбек. Наприклад, можна отримати кешбек 3,5% в Аврорі, 7% – в Yakaboo, 26% – в Люксоптиці тощо.

“Крамниця кешбеків” відрізняється від партнерських кешбеків. Зокрема, у ній нарахування кешбеку відбувається при оплаті карткою будь-якого банку (не лише ПУМБ). Також партнери доступні постійно, а не щомісяця. 

Водночас здійснювати купівлю й оплату в партнерських магазинах потрібно лише через вбудований у застосунок ПУМБ браузер, інакше кешбек не зарахується. Доступ до кожного магазину через такий браузер відкривається при виборі у застосунку потрібного магазину. 

Кешбек буде нарахований при онлайн-оплаті, так і при оплаті накладеним платежем від Нової пошти. Деякі магазини надають кешбек лише при оплаті онлайн – з усіма умовами можна ознайомитись безпосередньо у розділі “Крамниці кешбеків”.

Нараховується кешбек через певний час – від 15 до 120 днів. Статус зарахування кешбеку відображатиметься в меню “Крамниці кешбеків”. Вивести кошти на свою картку можна від 10 грн (стандартний кешбек від ПУМБ – лише від 100 грн).

Як скористатись послугою “Крамниці кешбеків”

У застосунку ПУМБ Online (Android | iOS) необхідно перейти у розділ “Більше” – “Крамниці кешбеків”. Далі необхідно обрати магазин і почати покупки зі сторінки, що відкриється у застосунку банку.

Як знайти
Як знайти “Крамницю кешбеків”

Повернення частини коштів не здійснюється у разі скасування замовлення чи повернення товару або відмови від обробки cookie-файлів на сайтах магазинів.

Банки від імені клієнта сплачують податок із суми виплати. Детальніше про те, як нараховується податок за кешбек.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: