Банка в Монобанк: все що варто знати про накопичення, функції та тарифи
Тарифи, поповнення та зняття грошей з банки в Монобанк. А також цікаві фішки й можливості.
Банка від Монобанку запускалась як скарбничка для накопичення грошей для купівлі телефону чи для подорожей. Втім, зручність сервісу перетворила його на основне рішення для волонтерських зборів під час повномасштабної війни. Тож далі огляд умов використання банки та цікавих функцій.
Тарифи банка в Монобанк
На гроші в банці нараховуються 0,1% річних в гривні та 0,001% річних для іноземної валюти. Комісія за поповнення банки будь-яким способом карткою Монобанк не стягуються, однак інші банки можуть стягувати комісію при поповненні банки їх картками. Також комісія не стягується за переказ грошей з банки на картку.
Гроші з банки можна зняти на власну чорну картку Монобанку в будь-який момент. Зняти можна як частково, так і повну суму – в цьому випадку банка все ще буде існувати і її можна надалі поповнювати. Водночас можна “Розбити банку” – в цьому випадку всі її функції перестають діяти, а вона зникає з переліку банок в “Накопиченнях”.
При встановленні бажаної суми, поповнення банки буде доступне аж до накопичення цієї суми. Якщо ж бажаної суми немає, то банка існуватиме з можливістю поповнення без кінцевого терміну.
Як відкрити та використовувати банку в Монобанк
Для відкриття накопичувальної банки: на головному екрані застосунку Монобанк (iOS чи Android) в нижньому меню оберіть розділ “Накопичення” та натисніть “Відкрити банку”. Після оберіть валюту накопичення (гривня, євро або долар), придумайте назву для банки та бажану суму накопичення. Назву і бажану суму можна буде змінити вже після створення банки у “Налаштуваннях банки”, однак валюта залишиться незмінною.
Способи поповнення банка в Монобанк
Існує 5 способів поповнення банки в Монобанк: за посиланням з будь-якого браузера, за QR-кодом, за номером банки на кшталт карткового, з власної картки в застосунку Монобанку та за допомогою “пасивного поповнення”. Детальніше про кожен з них розповідаємо далі.
- “За посиланням”, “За номером” та “За QR-кодом”. Щоб скопіювати або поділитись посиланням, номером чи QR-кодом банки натисніть на банку та виберіть “Поділитись банкою”. Після затисніть потрібний спосіб і натисніть значок “Поділитися”.
- “З власної картки”. Для поповнення накопичувальної банки з власної картки достатньо натиснути на неї та вибрати функцію “Поповнити банку”. Після введіть потрібну суму та натисніть “Поповнити”. Водночас, при переході за посиланням на банку з мобільного відкриється застосунок “Монобанк”, і в ньому можна буде зручно поповнити будь-яку банку. Також можна відкрити посилання на банку у браузері й в цьому випадку можна буде поповнити банку з традиційним вказуванням реквізитів будь-якої картки.
- “Пасивне поповнення”. При підключенні цієї функції можна автоматично поповнювати банку за певними правилами. Для цього натисніть на банку та оберіть “Підключити відрахування”, вкажіть картку з якої вони будуть нараховуватись та оберіть тип відрахувань. Так можна робити як на свою банку так і на банки від благодійних фондів.
Доступні правила:
- округлення залишку чи витрат до цілого числа на картці Монобанк при здійсненні розрахунків;
- надсилання певного відсотку від суми витрат за карткою Монобанку
- створення регулярних платежів для поповнення накопичувальної банки.
Як захистити банку в Монобанк з Дія.Підпис
Волонтерські збори та звичайні великі заощадження можна захистити від шахраїв за допомогою верифікації через “Дія.Підпис”. Такий спосіб убезпечить накопиченні гроші у випадках крадіжки телефону чи отримання доступу до застосунку Монобанку. З захистом банки через “ДІЯ. Підпис” гроші з банки можна буде зняти лише організатору, після підтвердження особи за допомогою електронного підпису.
Для підключення функції захисту банки через “Дія.Підпис” потрібно:
- Обрати потрібну банку в розділі “Накопичення” застосунку Монобанку;
- Натиснути “Налаштування банки”;
- Обрати функцію “Увімкнути додатковий захист” та “Підписати в Дії”;
- Верифікувати особу в Дії (iOS чи Android) та вказати код електронного підпису;
- Після успішного захисту на значку “Розбити банку” має з’явитися відображення замочку. Функцію можна вимкнути в “Налаштуваннях банки”.
Як створити електронний підпис в Дії
- Увійдіть в застосунок “Дія” та авторизуйтесь через BankID або іншим способом;
- Натисніть в правому нижньому куті “Меню” та оберіть пункт “Дія Підпис”, після чого потягніть перемикач для активації;
- Після цього активується фронтальна камера для підтвердження особистості через фото. Потрібно наблизити обличчя до камери допоки рамка на екрані стане зеленою і далі повертати обличчя, кивати згідно з інструкціями на екрані.
- Після підтвердження з’явиться повідомлення “Дякуємо, особу підтверджено” Далі потрібно придумати пароль з 5 цифр і все – сертифікат сформовано. Детальніше про роботу Дія.Підпис читайте за посиланням.
Цікаві функції банка в Монобанк
Крім стандартних функцій накопичувальної банки, як зміна назви чи суми накопичення, є й нестандартні та цікаві. Детальніше про кожну з них розповідаємо далі.
- Додати картинку та опис. В “Налаштуваннях банки” можна додати зображення та текст, які буде видно під час поповнення банки. Така функція чудово підійде як для волонтерських зборів та і просто для мотивації чи розваги.
- Запросити друга. Ця функція створена для спільного накопичення між декількома людьми. Для надсилання запрошення натисніть на вашу банку та виберіть функцію “Запросити друга”, після введіть ім’я друга або виберіть його з контактів. Коли запрошення буде надіслане, отримувач має підтвердити його, щоб банка висвічувалась і в його “Накопиченнях”. Однак розбити банку чи зняти з неї частину грошей зможе лише організатор.
- Ігри в банці. Затиснувши палець на зображені банки можна відкрити таємну гру. Вона дуже схожа на стандартну “Змійку”, однак головним персонажем є пес Патрон, який збирає міни.
- Підписки на збори. Завдяки окремому застосунку “Баночки” для iOS можна підписуватись та зберігати банки на волонтерські збори в Монобанку в одному сервісі. Застосунок дозволяє швидко поповнювати банки, залишати коментарі та відстежувати прогрес зборів.
Читайте також:
Comments are closed.