fbpx
КОШТ

Найкращі застосунки для подорожей Німеччиною

Де зручно шукати розклад на громадський транспорт Німеччини? Як придбати онлайн квитки на потяги чи автобуси? Через які сервіси замовити таксі та як орендувати велосипед, – розповідаємо далі у тексті.

Deutsche Bahn Navigator (Android, iOS):  застосунок найбільшого залізничного оператора Німеччини, в якому окрім квитків на потяги можна знайти актуальну інформацію про розклад метро, автобусів і трамваїв всіх міст Німеччини. 

Для потягів доступна функція індикатор попиту, яка показує наскільки буде заповнений поїзд.

Для заощадження коштів рекомендовано користуватися функцією пошуку найкращих цін, в якій зібрано найнижчі тарифи за потрібним маршрутом.

Також, можна підписатися на бонусну програму Bahn та заробляти бали за кожну поїздку, а потім обмінювати ці бали на майбутні квитки чи їжу та напої в поїзді.

Розклад потягів у Німеччині

FlixBus та FlixTrain (Android, iOS): єдиний застосунок для пошуку сполучень мережевими автобусами та потягами Німеччини за бюджетними цінами. У застосунку доступні розклади, маршрути та інформація про тарифи. 

FlixTrain часто проводить акції та роздає квитки Німеччиною від 2-3 євро на різних маршрутах.

Moovit (Android, iOS): популярний застосунок для відстежування громадського транспорту. Надає інформацію про міський транспорт найбільших міст Німеччини. У застосунку доступно планування маршруту з урахуванням актуальних затримок транспорту. Так само можна знайти детальний розклад для кожної лінії та ціну разового квитка на потрібному маршруті.

Застосунки для громадського транспорту Німеччини

FreeNow (Android, iOS): один з найпопулярніших сервісів таксі в Німеччині. Ця програма пропонує простий спосіб замовлення таксі, а також оренди автомобілів у Берліні, Мюнхені та інших великих містах Німеччини. Так само у застосунку можна легко знайти найближче таксі та відстежити його прибуття.

FreeNow також пропонує електроскутери та каршеринг у великих містах Німеччини.

Для тих, хто вперше користується застосунком FreeNow, доступний промокод що дає знижку на першу поїздку. Також можна приєднатися до програми лояльності FreeNow, отримувати бали та обмінювати їх на знижки.

Taxi.EU (Android, iOS): служба таксі, яка працює у понад 100 містах Німеччини. У 2023 році застосунок визнаний найкращим серед служб таксі у Німеччині. У застосунку можна замовити необхідний тип таксі (Eco, XXL, Business та інші), відстежувати прибуття таксі в режимі реального часу та оплачувати поїздку.

Uber (Android, iOS): глобальний сервіс Uber доступний у найбільших містах Німеччини: Берліні, Кельні, Дюссельдорфі, Франкфурту, Гамбурзі Ганновері, Мангаймі, Мюнхені та Штутгарті.

У застосунку можна замовляти різні типи таксі (UberX Share, Uber Green)  та слідкувати на карті за переміщеннями водія. Перед поїздкою можна зробити приблизний розрахунок вартості. Також, замовити поїздку можна і для іншої людини – друга або члена сім’ї.

Квитки, знижки та поради. Telegram-канал про подорожі
Підписатися

Nextbike (Android, iOS): популярний сервіс байкшерингу в Німеччині. У застосунку Nextbike можна знайти найближчу велосипедну станцію та просканувати QR-код, щоб розблокувати велосипед. 

Для уникнення комісії в розмірі 20 євро, велосипед потрібно повернути у зоні flex або на офіційній станції. Їх адреси будуть доступні у застосунку.

ImmoScout24 (Android, iOS): провідний локальний сервіс для пошуку нерухомості в Німеччині. Можна знайти та орендувати квартиру або будинок. Доступна як довгострокова, так і короткострокова оренда.

Під час пошуку можна налаштувати відповідні параметри: місто, тип житла, орієнтовну ціну, кількість кімнат та площу. Застосунок підбере варіанти відповідно до критеріїв пошуку. Далі можна переглянути фотографії квартир, ціну, інформацію про адресу та зручності в будинку, умови оренди.

Окрім того, оренда житла доступна через глобальні сервіси Booking.com (Android, iOS) та Airbnb (Android, iOS). Більше про сервіси для оренди житла в Німеччині читайте у матеріалі за посиланням.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: