fbpx
КОШТ

Навчання в Європі: стипендії Natolin Fellowship для української молоді

Українці віком до 35 років, які володіють англійською мовою на рівні B1 або вище та прагнуть здобути освіту в європейському університеті, мають можливість подати заявку на стипендіальну програму Коледжу Європи в Натоліні, Польща. Програма Natolin Fellowship пропонує комплексну підтримку, що містить освітні можливості та стипендії для студентів.

Дедлайн подання заявки – 10 травня 2024 року.

Важливо, що кандидати мають бути або зараховані до програми PhD, або випускниками програми PhD, які завершили навчання не пізніше ніж за 12 місяців до подання заявки.

Також необхідно мати ступінь магістра за Болонським процесом (або еквівалентний, 240 ECTS) або докторський ступінь від університетів України, Молдови чи Грузії.Зараховуються також спільні та подвійні магістерські/докторські програми, створені у співпраці з європейськими установами.

Перевага надається кандидатам зі ступенем у сфері європейських студій, політичних наук, міжнародних відносин, економіки, права, історії, журналістики, мовознавства, хоча кандидати з інших дисциплін, зокрема STEAM, також можуть бути розглянуті.

Освіта

8-місячна професійна та орієнтована на працевлаштування програма для молодих людей з України, Молдови та Грузії, призначена для осіб із сильним освітнім та професійним інтересом до європейських справ. 

Програма буде поділена на два етапи та підтримуватиметься спеціальними наставниками:

  • модулі на основі знань і навичок у традиційному, змішаному та електронному форматах навчання;
  • а також стажування/стажування у віртуальному або змішаному форматах для практичної перспективи у спеціальному професійному середовищі;

Фінансування

Кожен затверджений учасник отримуватиме щомісячні стипендії у розмірі 1197 євро, що за вісім місяців складе загальну суму 9 576 євро. Ці кошти призначені для покриття витрат на проживання та інші потреби.

Від учасників очікується самостійне забезпечення харчуванням та житлом. Однак, Європейський коледж у Натоліні своєчасно надасть інформацію про доступність гуртожитку та студентського ресторану, а також умови їх використання.

Повернення до країни походження та зворотний проїзд будуть частково співфінансовані, до суми 530 євро.

Додатково, кожен учасник, який пройшов відбір, отримає до 1 000 євро як винагороду за участь у міжнародних конференціях та/або місцевих польових/наукових дослідженнях. Європейський коледж у Натоліні покриває витрати на страхування протягом усього періоду програми.

Усі допущені учасники матимуть спеціальне навчання та зручні та добре обладнані офісні приміщення для реалізації заходів програми.

Програма стипендій Natolin розпочнеться в період червня/липня 2024 року і триватиме до січня/лютого 2025 року, що становить приблизно 8 місяців. Учасники мають бути готові до особистої участі на повний термін програми.

Реєстрація на стипендіальну програму доступна за лінком: Natolin Fellowship Program.

Ознайомитися з усіма деталями програми можна за цим лінком. Детальні правила та положенням програми можна прочитати за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши на номер +48 22 54 59 500.

Організатор програми стипендії: Natolin Fellowship Program фінансується ЄС та Міністерством закордонних справ Литовської Республіки як частина та в межах проєкту EU4YOUTH – Phase III Youth Employment, and Entrepreneurship Program Scholarship Scheme for East Partners at the College of Europe у Натоліні. 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: