fbpx
КОШТ

Сила жінок 2024: освітня грантова програма для підприємиць та активісток

Податися на участь у програмі “Сила жінок 2024” можуть активістки й громадські діячки, представниці органів місцевого самоврядування, соціально відповідальні підприємиці. Перевага у відборі надаватиметься підприємицям, які мають статус ВПО або займаються виробництвом товарів першої потреби.

Дедлайн подання заявок – 14 квітня 2024 року

У межах проєкту планується надання підтримки жіночим ініціативам на розвиток компетенцій і згуртування жінок з різних сфер задля вирішення нагальних гуманітарних викликів у громадах, посилення впливу жінок на процеси планування та відновлення. Загальний обсяг фінансування програми у 2024 році — 5,7 млн гривень. 

150 жінок та їхніх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження теперішніх та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими організаціями, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.

50 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 114 тис. грн кожна. Фінансування гуманітарних ініціатив учасниць буде відбуватися у вигляді цільової допомоги на закупівлю товарів найпершої потреби для цивільного населення. Перевага надаватиметься закупівлям у місцевих малих виробників, жінок-підприємиць та фермерок. Допомога не виділяється на закупівлю товарів та послуг для військових. 

50 жінок-підприємиць отримають додаткові освітні можливості, експертні консультації щодо розвитку та масштабування власної справи, можливість представити свою продукцію для замовлення в межах програми. 

Навчальний курс

Освітня програма буде розподілена на два модулі:

  • для підприємиць
  • для представниць організацій громадянського суспільства та  органів місцевого самоврядування.

Підприємиці протягом квітня-жовтня 2024 року пройдуть онлайн-навчання з 5 модулів: 

  1. Сила жінок у бізнесі. Роль жінок-підприємиць в економічному відновленні України
  2. Бізнес-планування
  3. Ефективна бізнес-модель 
  4. Операційний менеджмент 
  5. Сила партнерства. Додаткові можливості фінансування.

Представниці організацій громадянського суспільства та органів місцевого самоврядування протягом квітня-червня 2024 року пройдуть 12 онлайн-тренінгів у 3 тематичних блоках: Сила жінок, Сила партнерства, Сила ініціативи.

Сила жінок –  Жіноче лідерство в часи війни. Знайомство зі спільнотою «Сила жінок». Виснаження. Перезавантаження. Відновлення (як стабілізувати свій психологічний та фізичний стан та бути спроможними допомогти оточенню). Налагодження роботи команди в нових умовах. 

Сила партнерства –  Методи аналізу потреб громади/спільноти. Механізми та інструменти задоволення потреб. Налагодження взаємодії громадянського суспільства з місцевою владою та бізнесом. Належне врядування. Адвокація. 

Сила ініціативи – Організаційне стратегування в нових умовах. Проєктний менеджмент. Фандрейзинг. Програми фінансування для розвитку ініціатив/громад. Ефективна комунікація та промоція. 

Програма коригуватиметься відповідно до запиту учасниць та доповнюватися індивідуальними експертними консультаціями та менторськими сесіями, нетворкінгом та обміном досвідом між учасницями спільноти, онлайн-зустрічами з лідерками України та світу. 

Реєстрація на грантову програму доступна за лінком: Сила жінок 2024.

Ознайомитися з усіма деталями програми та знайти повний пакет документів можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] або офіційну сторінку Facebook.

Організатор програми: ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні й за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) та Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE). 

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: