fbpx
КОШТ

На тлі інфляції в США біткоїн вчергове сягнув історичного рекорду

На тлі проголошення стабільно високої інфляції для США біткоїн сьогодні в моменті сягнув позначки в 73 тисячі доларів, але потім відкотився.

Про лютневу інфляцію у США оголосили вранці за тамтешнім часом. Вона становила 3,2% в річному вимірі і це вище від січневої інфляції в 3,1% в річному вимірі). На тлі цього після біткоїн оновив історичний максимум в $73000, але потім відкотився і нині торгується за ціною близько $71591.

Примітно, що це вже п’ятий історичний рекорд ціни біткоїна за останній тиждень.  Так ,5 березня ціна Bitcoin побила рекорд 2021 року, піднявшись вище $69000 доларів на криптовалютній біржі Coinbase. Вже 8 березня біткоїн сягнув $69950, а 11 березня подолав два історичні рекорди на позначках в $70298 і $72552.

Інфляція в США є одним з важливих параметрів для визначення ціни біткоїну. Так, підвищення інфляції означає зменшення купівельною спроможності долара, а відтак більше уваги саме до крипторинку.

Нагадаємо, автор книги “Багатий тато, бідний тато” Роберт Кійосакі спрогнозував зростання ціни біткоїна до відмітки в $300000 до кінця року. В свою чергу, аналітик Crypto Rover стверджує, що біткоїн досягне позначки в $100000 протягом наступного 21 дня з огляду на історію поведінки цього активу.

Зростання цифрових активів спричинене двома факторами: інвестиціями в криптопродукти спотової біржі США та перспективою падіння глобальних процентних ставок на звичайні фінансові продукти.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: