fbpx
КОШТ

Криптограмотність від ДІЇ. Стартував безплатний курс з основ криптовалюти

Мінцифри запустило для українців безплатний курс з основ криптограмотності на порталі ДІЯ. Курс включає 4 модулі з понад 100 годин теорії та практики від провідних гравців ринку. 

Криптокурс містить інформацію про:

  • історію блокчейну, Біткоїн та Етеріум;
  • криптогаманці, біржі та трейдинг;
  • криптостартапи, DAO, NFT, метавсесвіти і GameFi;
  • децентралізовані інфраструктурні продукти та безпека в криптоіндустрії.

Ознайомитися з курсом можна за посиланням на порталі ДІЯ.

Створювати курс допомагали Filecoin Foundation for the Decentralized Web, Новини WhiteBIT, Atlantis World, Aragon, Zapper.хyz, Safe, Optimism і zkSync. Також інформаційними партнерами є MetaMask Learn, Kyiv Ethereum Community, Кіберполіція, Ukraine DAO, Gagarin News та 482.solution.

Умови навчання на курсі про криптограмотність

Кожен урок займає до пів години. Уроки складаються з відеопояснення, текстових лекцій, питань, додаткових посилань. Також пропонуються практичні завдання, які користувач виконуватиме на платформах партнерів. Там, де це необхідно використовуються тестові середовища, щоб користувачі не витрачали свої кошти. 

Наразі доступний лише два модулі. В першому розповідається про історію грошей та блокчейн-технології, механізми роботи Біткоїна та Етеріума, транзакції, сід-фрази та адреси, стандарти токенів та рівні блокчейну. Також після проходження цього модуля користувач зможе: 

  • знаходити хеш-функцію та число nonce, які шукають майнери, 
  • розрізняти токени та коїни
  • розраховувати, скільки може знадобитись часу для підтвердження депозиту чи виводу на певній криптобіржі.

Після кожного модулю користувач отримує сертифікат, що підтверджує проходження. Він має два рівні: з відзнакою (якщо правильних відповідей понад 90%) та звичайний (якщо користувач відповів менш ніж на 90% питань правильно або зробив це не з першої спроби).


Читайте також:

Поділитися новиною: