fbpx
КОШТ

Куди звернутися за іпотечним кредитом? Рейтинг банків за кількістю оформлених пільгових іпотек

З 16 банків-партнерів державної програми пільгового іпотечного кредитування “Доступна іпотека 7%” на 5 банків припадає 98% всіх оформлених кредитів.

Далі вказані банки в порядку спадання об’єму пільгових іпотек за сумою і за кожним пряме посилання на сторінки програми в конкретному банку:

Ощадбанк

Укргазбанк

Кредобанк

Глобус

Приватбанк

Вимоги до позичальників у рамках програми доступної іпотеки досить прості. Отримати кредит можуть громадяни України, які мають сукупний чистий дохід, що дозволяє обслуговувати кредит. Вік позичальника на дату закінчення строку кредиту не перевищуватиме 70 років. Сукупний дохід сім’ї позичальника не перевищує десятикратного розміру місячної середньої заробітної плати у відповідному регіоні України, де розташований предмет іпотеки.

Яку нерухомість можна придбати в рамка програми?

  • Квартиру в багатоквартирному житловому будинку, що прийнята в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Індивідуальний житловий будинок разом із земельною ділянкою на якій він розташований, прийнятий в експлуатацію не більше, ніж 3 роки тому;
  • Майнові права на квартиру в об’єкті незавершеного будівництва, які придбаваються або будівництво яких фінансується (інвестується) позичальником.

Офіційні умови програми: https://bit.ly/3kKvsSs

Поділитися новиною: