Клієнти SenseBank можуть зберігати будь-які свої речі в індивідуальних банківських скриньках (ІБС), розташованих у відділені банку та захищених охоронними системами.
Мінімальний термін збереження речей становить 5 днів, максимальний — 365 днів. Однак послугу можна продовжити.
У банківську скриньку можна покласти будь-що, окрім небезпечних речей, таких як зброя, вибухівка, запальна суміш тощо.
Комірки бувають трьох розмірів за висотою: до 10 см, до 20 см та понад 20 см. Розміри можуть відрізнятися залежно від міста. Наприклад, максимальний розмір комірки у Львові становить 23,5х23х35 см, у Києві – 50х32,5х50 см. Уточнити величину сейфа можна у чаті підтримки.
Вартість банківської комірки різна залежно від розміру, терміну та навіть міста. Наприклад, у Києві вартість 30-денного зберігання малої (до 10 см) речі становитиме 660 грн, у Львові та Дніпрі – 450 грн, в Івано-Франківську та Луцьку – 360 грн. Ознайомитися з усіма актуальними тарифами можна за посиланням.
Клієнт додатково сплачує заставу за ключі у розмірі 3 тисячі грн. Заставу повертають після розірвання договору. Однак у разі втрати ключа застава залишиться у банку.
Наразі послуга доступна для Києва та області, Дніпра, Львова, Івано-Франківська, Луцька, Вінниці Одеси, Полтави та інших. Дізнатися повний перелік міст можна за посиланням.
Як скористатися коміркою від SenseBank
Договір про зберігання речей укладається у відділення банку за наявності паспорта та ідентифікаційного коду. Попередньо варто уточнити у службі підтримки наявність вільних комірок у найближчому відділенні.
Після укладання договору клієнту нададуть 2 екземпляри ключів, які будуть лише в нього.
Відвідувати банківську комірку можна скільки завгодно разів у робочі години відділення. Із собою потрібно мати документ, що засвідчує особу, та ключ.
Що робити у разі втрати ключа
У разі втрати ключів доступ до комірки неможливий. Відкрити її можна лише після залучення технічного працівника банку (аварійне відкриття). Для цього клієнт має написати заяву на розірвання договору, після чого замок відкриють та замінять його на новий.
Користувач також оплачує штраф за втрату або пошкодження ключа у розмірі 3 тисячі грн. Якщо вартість заміни замка перевищує заставну суму (3 тисячі грн), клієнт сплачує різницю.
Читай КОШТ у Telegram: оперативно про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися
Що буде у разі протермінування оренди чи розірвання договору
За потреби достроково забрати речі, необхідно лише оформити в відділенні дострокове припинення договору. Однак плата за невикористаний строк оренди не повертається.
У разі дострокового розірвання договору зі сторони банку (наприклад, у зв’язку із закриттям комірки у відділенні) спеціальна комісія відкриє комірку, складе акт з описом вмісту та надішле речі до головного офісу. Далі клієнту необхідно написати заяву із вказаним банківським відділенням, на яке необхідно відправити речі. Гроші за невикористаний термін оренди будуть компенсовані.
Важливо: Банк не несе відповідальність за вміст індивідуального банківської комірки. Тому вартість вмісту не відшкодовується клієнту у разі пошкодження чи знищення речей, наприклад, внаслідок військових дій.
Гарантії не поширюються на вміст комірок. Однак розміщені в них цінності не «втрачаються» і власник матиме право на доступ до них навіть після виведення банку з ринку. У разі банкрутства SenseBank доступ до комірок здійснюється через уповноважених представників тимчасової комісії.
За протермінування оренди, зокрема за невчасне забирання речей та повернення ключів, передбачені штрафні санкції. Штраф за порушення строку повернення понад 10 днів становить 3 тисячі грн.
Читайте також: