fbpx
КОШТ

Кабінет військовозобов’язаного запустять 18 травня

Цифрова команда Міноборони працює над тим, щоб запустити електронний кабінет військовозобов’язаного до 18 травня. Це буде застосунок для Android та iOS.

У застосунку можна буде максимально швидко оновити дані та побачити, які дані користувача є у реєстрі Оберіг. Водночас, застосунок це лише одна з опцій оновлення даних в ТЦК – до центр можна також звернутися особисто.

Електронний кабінет військовозобов’язаного – призначений лише для військовозобов’язаних, через який кожен зможе перевірити всю наявну інформацію в держави на себе і оновити дані. 

Еелектронний кабінет військовозобов'язаного

“Оберіг” – державний реєстр з інформацією про всіх призовників, військовозобов’язаних та резервістів віком від 17 до 60 років. Його завдання – автоматизувати процес подання документів у військкомат та запобігти корупції.

Нагадаємо, згідно з новим закону про мобілізацію, дані в ТЦК потрібно оновити впродовж двох місяців після набуття законом чинності. Це може бути як фізичний візит в підрозділи ТЦК чи ЦНАПки, так і онлайн-оновлення через електронний кабінет військовозобов’язаного. Зміни до мобілізації наберуть чинності 18 травня.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: