fbpx
КОШТ

Громадський транспорт Неаполя: де шукати розклад та як придбати квитки

До громадського транспорту Неаполя входять потяги метро, автобуси, та трамваї. Міським транспортом займається компанія  Azienda Napoletana Mobilita (ANM). Які типи квитків та проїзних діють у Неаполі, де зручно купити онлайн квитки та відслідковувати графік руху транспорту – далі в тексті.

У Неаполі є 2 лінії метро. Потягами М1 можна доїхати до залізничної станції Гарібальді (зупинка Garibaldi), Національного археологічного музею (Museo) і Кафедрального собору Неаполя (Duomo). Лінія 1 метро курсує кожні 15 хвилин з 6:00 до 22:30.

Друга лінія метро (М2) не є традиційним метро. Вона працює більше як звичайна приміська залізниця. Цю лінію варто використовувати для поїздок за межі Неаполя – до містечок Поццуолі та Баньолі. Лінію М2 обслуговує не компанія ANM, а залізничний перевізник Trenitalia.

Міські автобуси у Неаполі через затори часто прибувають не за розкладом та можуть змінювати маршрут під час поїздки. До центру міста можна дістатися експрес-автобусом прямо з міжнародного аеропорту Неаполя або потягами метро. Автобуси зручно використовувати для поїздок у віддалені від центру райони.

За межі Неаполя зручно подорожувати залізницею. Наприклад, до Помпеї курсують потяги Trenitalia. Вартість квитка – 3,30 євро. Час поїздки – 40 хвилин. Квиток можна придбати у касах вокзалу або у застосунку Trenitalia (Android, iOS).

Також, потягами Circumvesuviana з Неаполя можна доїхати до популярного курорту Сорренто. Вартість квитка – 4,20 євро. Час у дорозі – 70 хвилин. Квиток можна придбати у касах вокзалу або у застосунку GoEav (Android, iOS). 

Види квитків у громадському транспорті Неаполя

Для подорожей Неаполем доступні разові, денні, тижневі та місячні квитки.

  • разовий квиток – діє 90 хвилин з моменту активації. Пересадки у дорозі дозволені. Вартість разового квитка – 1,30 євро;
  • денний квиток – діє з моменту активації і до опівночі. Дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок. Ціна квитка 4,50 євро;
  • тижневий квиток – діє з моменту активації до півночі останнього дня тижня дії. Дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок. Ціна квитка – 12,50 євро;
  • місячний квиток – діє з моменту активації до опівночі останнього дня місяця дії. Дозволяє здійснити необмежену кількість поїздок. Ціна квитка – 35 євро.

Переглянути усі види та ціни квитків можна переглянути за посиланням. 

Громадський транспорт Неаполя: де придбати квитки та як шукати розклад

Квитки на громадський транспорт Неаполя доступні у застосунку ANM (Android, iOS)

Також квитки доступні у квиткових автоматах, які є на багатьох залізничних станціях, станціях метро та окремих автобусних зупинках по всьому місту.

Як купити квиток на транспорт у Неаполі?
Квиткові автомати у Неаполі

Квитки можна придбати і у кіосках, що позначені літерою Т.

Також оплатити проїзд у транспорті Неаполя можна за допомогою безконтактних банківських карток. Ця система доступна лише на лінії метро 1, приміських поїздів EAV, та автобусів Alibus до аеропорту. Квиток, придбаний за допомогою картки прирівнюється до звичайного разового квитка.

Актуальний розклад та час відправлення транспорту можна переглянути на сайті компанії ANM. 

На сайті доступні функції планування подорожі між потрібними зупинками, перегляд розкладу для конкретної лінії чи зупинки.

Також, зручно спланувати маршрут з урахуванням актуальних затримок транспорту можна у застосунку Moovit  (Android, iOS). Так само у застосунку доступний детальний розклад транспорту та вартість одноразового квитка.

Громадський транспорт Неаполя: розклад
Пошук маршрутів у застосунку Moovit

Відстежувати транспорт та прокладати маршрут поїздок можна і у застосунку Google Maps. Застосунок показує всі варіанти подорожі між зупинками, маршрут на карті та час прибуття транспорту до заданої зупинки. 

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино

Як дістатися до аеропорту та вокзалів Неаполя?

Міжнародний аеропорт Неаполь або Неаполь-Каподікіно знаходиться за 6 кілометрів від центру міста Неаполь. 

Доїхати до аеропорту можна експрес-автобусом Alibus, який відправляється кожні 20 хвилин від площі Гарібальді (Piazza Garibaldi), яка знаходиться навпроти залізничного вокзалу.Вартість квитка – 5 євро. 

Читайте за посиланням детально та покроково як дістатися аеропорту Неаполя.

Головний залізничний та автовокзал Неаполя – Naples-Garibaldi знаходяться поряд. Доїхати сюди можна потягами метро М1, автобусами № 130, 151, 169.

Квитки, гарячі знижки та поради. Телеграм-канал для подорожуючих
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: