fbpx
КОШТ

Helsi розшифровує аналіз крові: інструкція як скористатися

В електронній медичній системі Helsi штучний інтелект допомагає користувачам розшифрувати загальні аналізи крові та сечі. Наразі функція доступна безоплатно.

Нова функція надає інформацію про ймовірні ризики для здоров’я та порекомендує, до якого лікаря потрібно звернутись. ШІ не ставить діагноз і не заміняє прийом у лікаря.

Однак сервіс може бачити та працювати з результатами аналізів лише з трьох лабораторій – “Сінево”, “Діла” та “Ескулаб”. Проаналізувати можна аналізи лише самого користувача, оскільки ШІ бере інформацію з його профілю (стать та вік, необхідні для коректного аналізу).

Як розшифрувати аналізи крові й сечі у Helsi

Для отримання інформації необхідно:

  • оновити чи встановити застосунок Helsi (Android | iOS);
  • обрати Helsi+ у нижньому правому куті;
  • натиснути “Розшифрування аналізів” та завантажити результати аналізів у PDF форматі.

Після цього штучний інтелект опрацює аналізи та надасть їх розшифрування. Зокрема, покаже можливі ризики захворювань, можливі причини підвищення чи зменшення окремих показників та надасть пораду до кого звернутись.

Також у майбутньому в Helsi будуть доступні термінові онлайн-консультації з лікарями щодо результатів аналізів.

Нагадаємо, у застосунку медичного сервісу Helsi є “Календар щеплень”, який містить собі як загальну інформацію про щеплення, так і доступні вакцини в Україні.

Також сервіс Helsi запустив автоматичний запис до потрібних лікарів для отримання медичних довідок: система сама визначає необхідних лікарів і записується на прийом згідно з критеріями.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися

Читайте також:

Поділитися новиною: