У жовтні 2024 року українська фінтех-компанія bill_line стала резидентом Дія.City – особливого правового та податкового простору, створеного для підтримки та розвитку IT-компаній в Україні.
bill_line розробляє багатофункціональний та глибоко кастомізований інтернет-еквайринг, який дозволяє приймати платежі по всьому світу. Паралельно пропонується максимально деталізована партнерська підтримка – від початку інтеграції до щомісячного консалтингу для оптимізації та покращення партнерського продукту.
Інтернет-еквайринг bill_line дозволяє приймати і обробляти платежі в різних валютах через різні платіжні системи (Visa, MasterCard) за допомогою карток чи звичних Google Pay та Apple Pay.
При цьому, доступне підключення системи bill_line до власної CMS, зручна аналітика, платіжні посилання, каскадні платежі через інші системи і навіть рекурентні платежі, коли гроші списуються автоматично.
До всього, компанія bill_line пропонує кастомний чекаут, який збільшує ефективність платежів на 21%.
Перспективи доєднання bill_line до Дія.City
Рішення про перехід на Дія.City є частиною стратегії активного розвитку bill_line на 2024-2025 роки. Його мета – акцент на максимально прозору роботу компанії на українському ринку та можливість синхронізувати фінансово-юридичні можливості бренду в іноземній та “рідній” юрисдикціях.
“З 2022 року bill_line, як і багато інноваційних ІТ-бізнесів, доклав значні зусилля аби розвиватися на іноземних ринках та підтримати Україну у ці часи. Проте Україна була і залишиться серцем компанії – тут ми розробляємо і вдосконалюємо наше платіжне рішення. І ми дуже раді стати частиною ініціативи, в якій держава робить крок назустріч бізнесу, продукти якого будують майбутнє”, – говориться в заяві на сайті компанії bill_line.
Головні бонуси Дія.City для бізнесу – пільговий податковий режим та лібералізовані трудові відносини у компанії при оформленні та веденні співробітників. Саме тому цей режим стає популярним серед бізнесу з акцентом на інновації – за перші сім місяців 2024 року кількість компаній, які приєдналися до Дія.City, зросла з 807 до 1355. Серед них – monobank, EasyPay, Rozetka, Rakuten Viber, Ajax Systems, “Нова пошта”, SoftServe, та інші.
Чому все більше технологічних компаній стають резидентами Дія.City?
Особливий статус дає IT-компаніям:
- Можливість сплачувати податок на виведений капітал, а не податок на прибуток;
- Знижені загальні податкові ставки;
- Можливість проводити як класичне працевлаштування за КЗпП, так і контрактне;
- Європейську систему набуття та захисту інтелектуальних прав.
Також за темою: