fbpx
КОШТ

ДП “Документ” відновило видачу готових документів за кордоном

У закордонних підрозділах держпідприємства “Документ” у тестовому режимі відновили видачу готових документів, яка призупинялась з технічних причин. Про це повідомила пресслужба ДП “Документ”

Як зазначено у повідомленні, для попередження і недопущення перевантаженості системи та повторних технічних збоїв, видача буде відбуватися в першу чергу соціально вразливим категоріям громадян та після повторного отримання SMS повідомлення про готовність паспортів для видачі.

Громадянам необхідно мати SMS про готовність паспорта (отриманих після 25 квітня), пред’явити документ, що посвідчує особу заявника (в т. ч. е-паспорт у додатку “Дія”), пройти процедуру верифікації та перевірити персональні дані.

Нагадаємо, чоловікам призивного віку заборонили подавати заяви на оформлення нових документів в іноземних підрозділах ДП “Документ”. Втім, це правило не поширюється на чоловіків, які подали заяви на документи до 25 квітня 2024 року. Їм видадуть паспорти за старими правилами – тобто, у найближчому до них філіалі.

Нагадаємо, що раніше українські дипломатичні установи тимчасово призупинили будь-які консульські дії для громадян України призовного віку. Обмеження діятиме до отримання роз’яснень положень закону про загальну мобілізацію.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Також за темою:

Поділитися новиною: