fbpx
КОШТ

Довідка про судимість: чи потрібна під час оновлення даних

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ (МВС), мережею поширилась інформація про необхідність надавати витяг про відсутність/наявність судимості під час оновлення даних. Це спричинило значне навантаження на сервіси МВС.

Довідка про відсутність або наявність судимості не входить до переліку документів, необхідних для оновлення військово-облікових документів. 

Для оновлення своїх даних через ЦНАП військовозобов’язаним, призовникам і резервістам необхідно взяти паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон, на який прийде смс для підтвердження.

Під час візиту до ТЦК та СП необхідно надати такі документи:

  • Паспорт громадянина України;
  • Податковий номер (РНОКПП) — якщо паспорт старого зразку;
  • Документи, що підтверджують місце реєстрації;
  • Військово-обліковий документ — приписне, тимчасовий квиток, чи військовий квиток;
  • Документи про здобуття освіти;
  • Фото 3×4.

Також оновити військово-облікові дані можна через застосунок “Резерв+”. Авторизація відбувається через BankID. Банк надає лише загальні дані: паспорт, ідентифікаційний код тощо. Самостійно можна вказати номер телефону, актуальну адресу проживання.

Нагадаємо, що уряд збільшив розмір штрафів за непоновлення даних чи неявку до ТЦК за повісткою. На час воєнного стану вони становитимуть від 17000 до 25500 грн для громадян та від 34000 до 51000 грн – для посадових і юридичних осіб.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: