fbpx
КОШТ

“Доступна іпотека 7%”: який банк найактивніший

За 3 місяці весни банки за держпрограмою “Доступна іпотека 7%” видали вже 351 іпотечний кредит на загальну суму 297 млн грн. Найактивніше кредитують “Кредобанк”, “Глобус” та “Укргазбанк”.

доступна іпотека 7%

Загалом до програми приєдналися 14 банків. Втім, на практиці нині отримали та розглядають заявки за програмою “Доступна іпотека 7%” лише 7 банків.

Найбільше заявок підписав “Кредобанк” — 84 штук на загальну суму 69,5 млн грн. Далі йде банк “Глобус” — 79 заявок на 65,8 млн грн, та державний “Укргазбанк” — 77 заявок на 74,4 млн грн.

Державний “ПриватБанк” задовольнив 65 заявок на 45,8 млн грн, а державний “Ощадбанк” — 43 заявки на 39,2 млн грн. “Банк Альянс” задовольнив 2 заявки на суму 2 млн грн, а “ОТП Банк” задовольнив 1 заявку на 0,5 млн грн.

Нижче перелік всіх банків-партнерів програми і прямі посилання на іпотечні пропозиції цих банків

БАНКИ-ПАРТНЕРИ

Нагадаємо, програму “Доступна іпотека 7%” запустили наприкінці лютого. За умовами програми, об’єктом іпотеки може бути як квартира, так і приватний будинок не старший шести років. Кредит надається на строк до 20 років. Максимальна вартість об’єкта – 2,5 млн грн, а сума іпотеки – 2 млн грн. Перший мінімальний внесок – 15%. Іпотечна ставка – 7%. При цьому, ставка у 7% однозначно не ринкова. Відтак, 7% платить сам позичальник банку, а іншу частину банку вже компенсують за рахунок держпрограми.

Поділитися новиною: