fbpx
КОШТ

Домашні страви від Клопотенка: як викликати шеф-кухаря на замовлення

Викликати професійного шеф-кухаря додому для приготування їжі можна за допомогою сервісу MAKITRA – нового сервісу Євгена Клопотенка. Платформа пропонує понад 200 страв (меню), за один візит шеф-кухар готує від 1 до 7 страв. 

Наразі послуга працює лише у Києві та Київській області, однак незабаром географія сервісу та послуги будуть розширені. Кожен кухар підписує договір, який гарантує конфіденційність замовників. 

Шеф-кухар самостійно закуповує свіжі продукти у магазинах великих мереж за кілька годин до візиту. 

Усі страви він готує на кухні замовника та складає їх у контейнери з необхідним маркуванням та інструкціями з розігріву й сервірування. Також може обслуговувати сімейні обіди, зустрічі з друзями та інші святкування.

Вартість послуги 

Ціна складається з вартості продуктів та оплати роботи шеф-кухаря. Вартість роботи шефа для родини чи компанії до 7 людей становить 4 тис. грн, для родини чи компанії від 8 до 15 осіб – 8 тис. грн. 

Оплата здійснюється онлайн на сайті. Якщо вартість продуктів виявиться меншою, замовнику повернуть різницю. Також після підтвердження замовлення з покупцем зв’яжуться для підтвердження.

Як замовити шеф-кухаря додому

Замовити послугу шеф-кухаря можна на сайті MAKITRA. Під час оформлення необхідно вибрати дату, час, підтвердити вибір шефа, вибрати страви, вказати кількість людей, для яких готуватиметься меню.

Меню з платформи MAKITRA

Зазвичай на приготування 5-7 страв кухарі витрачають по 3-4 години, однак точний час перебування шеф-кухаря на кухні залежить від складності вибраних страв та їх кількості. Після роботи шеф-кухар прибирає за собою кухню. 

Під час першого замовлення у домі обов’язково має хтось бути, щоб показати шеф-кухарю кухню та інвентар, а вже за наступних замовлень шеф зможе готувати їжу і за відсутності мешканців.

Читай про курс, кешбек, важливі правила у Telegram
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: