fbpx
КОШТ

Де шукати роботу окрім OLX та Work.ua: перелік сервісів

Розповідаємо про небанальні сайти та телеграм канали для пошуку роботи для студентів, творчих спеціальностей та інших професій.

Де безкоштовно створити резюме та портфоліо?

 • Створити резюме та супровідний лист можна на за допомогою безкоштовних шаблонів на платформах як Pathbrite, Canva, Sweet CV чи Standard resume.

Сайти для пошуку роботи:

 1. Happy Monday – сервіс для пошуку віддаленої роботи чи роботи в офісі для діджитал представників. Зокрема розробників, SEO, Project менеджерів, HR, Sales, редакторів, журналістів та інших.
 2. Jooble –  міжнародний сайт для пошуку роботи в будь-якій сфері та в будь-якому місті. Сервіс пропонує фільтри для пошуку роботи за розміром заробітної плати, часом публікації, кількістю досвіду та типом зайнятості.
 3. Djinni – сервіс для пошуку IT та віддаленої роботи. Підійде для розробників, SEO, Project менеджерів, HR та Sales. Користувачі описують свій досвід, очікування від роботи, побажання до розміру заробітної плати, а компанії самі пропонують вакансії.
 4. Jobs.dou – ще один сайт для пошуку роботи в сфері IT. На сайті розміщуються вакансії від провідних компаній, щоб відгукнутись на роботу необхідно зареєструватись, додати резюме та портфоліо.
 5. Studlava – платформа для пошуку роботи та стажувань для студентів. Можна заповнити профіль і роботодавці самі відгукнуться або ж самостійно шукати підходящу вакансію у будь-якій сфері. 
 6. Poslugy.ua – сервіс на якому необхідно заповнити профіль і дочекатись відгуку роботодавця. Підійде для репетиторів, аніматорів, фотографів, відеооператорів, б’юті майстрів, сантехніків, електриків чи представників інших спеціальностей.
 7. Jobs.ua – сервіс пропонує вакансії у великих містах України та за кордоном. Безліч категорій як ЗМІ, медицина, реклама, архітектура, банківська справа, ресторанний та готельний бізнес. Також є вакансії для студентів чи людей з обмеженими можливостями.
 8. UA talents – сайт для пошуку роботи українцям за кордоном в сфері IT. Пропонує вакансії від провідних світових компаній.
 9. Novarobota.ua – сервід для пошуку роботи в Україні та закордоном. Підійде для IT-фахівців, менеджерів, персоналу закладів харчування, логістів, банкірів та інших спеціальностей. Серед спеціальних функцій є пошук роботодавця поблизу – за допомогою інтерактивної карти.
 10. Grc.ua – платформа для пошуку роботи в більшості провідних компаній України та світу. Підійде для архітекторів, будівельників, журналістів, офіціантів, продавців, менеджерів, аналітиків та представників інших спеціальностей. Можна шукати вакансії за категорією, назвою компанії чи назвою посади.
 11. Jobkast – англомовний сервіс для пошуку віддаленої роботи. Підійде для журналістів, IT-спеціалістів, розробників та митців. Окрім стандартних фільтрів є також підбір вакансій за потрібною часовою зоною.
 12. Good Job – суспільна платформа для українців по всьому світові. На платформі можна шукати не лише роботу, а й навчання та менторську підтримку. Фільтрувати пропозиції можна за напрямком, типом та умовами роботи.

Телеграм канали для пошуку роботи:

 1. Крезюме – для представників творчих та креативних професій.
 2. Lobby X – для журналістів, редакторів, менеджерів, IT-спеціалістів, юристів, офіціантів, банкірів та представників інших професій.
 3. Медіа Платформа – для медійників та медійниць. Також часто публікують можливості для навчання чи стажування.
 4. Стався МЕТЧ – для журналістів, редакторів, SMM-менеджерів та інших подібних професій.
 5. Базу – для маркетологів, дизайнерів та фотографів.
 6. Робота онлайн – віддалені вакансії для представників різних творчих професій.
 7. Job For Ukrainians – пошук вакансій за кордоном. Для різних сфер діяльності як журналісти, няні, бармени, фінансисти, юристи та інше.

Читайте також:

Поділитися новиною: