Травень – чудовий час для розвитку бізнесу. Цього місяця доступно безліч практичних можливостей, які допоможуть підняти вашу справу на новий рівень. У нашому огляді ми зібрали: міжнародні культурні партнерства, українські онлайн та офлайн акселератори, а також хакатон із підприємництва спеціально для жінок.
RAZOM/RHIZOM: подайте проєкт на українсько-німецьке культурне партнерство
- Дедлайн: 13 травня 2024 року
- Можливість: повне або часткове фінансування до 20000 євро
- Організатор: Український інститут у Німеччині спільно з галереєю «Артсвіт».
Українські громадські організації соціокультурної сфери, які мають намір реалізувати спільні німецько-українські проєкти у 2024 році, можуть податися на відкритий конкурс Українського інституту у Німеччині. Конкурсна програма пропонує як повне, так і часткове фінансування проєктів до 20000 євро.
Програма підтримує широкий спектр мистецьких форматів, зокрема: музику, перформативне мистецтво, театральне мистецтво, візуальне мистецтво, кіно, літературу тощо.
Термін подання заявок на акселератор CleanTech-стартапів подовжено
- Дедлайн: 15 травня 2024 року
- Можливість: фінансова та експертна підтримка проєкту
- Організатор: ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».
Акселератор GCIP запрошує молодих інноваторів та підприємців, які прагнуть творити зміни у сфері чистої енергетики та сталого розвитку.
Податися на акселератор можуть студенти закладів вищої освіти, учні шкіл, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більш як 3 роки, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.
Акселератор для стартапів від Fozzy Group: умови програми
- Дедлайн: 19 травня 2024 року
- Можливість: експертиза, менторинг, нетворкінг, тестування продукту
- Організатор: Fozzy Group разом з Українським фондом стартапів.
Українські стартапери можуть податися на акселераційну програму від Fozzy Group. Учасники зможуть отримати менторство від експертів їхньої галузі та підготовку до залучення фінансування.
Акселератор пропонує індивідуальний план розвитку для кожного стартапу, враховуючи його поточний стан та потреби учасників. План може містити наступні напрямки: Оптимізація клієнтського досвіду, Підвищення ефективності внутрішніх процесів, Інновації в FoodTech. Далі розберемо їх детальніше.
Women Partnership Hackathon — нова можливість для розвитку бізнесу жінок
- Дедлайн: 20 травня 2024 року
- Можливість: сертифікати на оплату необхідних послуг
- Організатор: ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» та USAID.
Жінки-підприємиці можуть взяти участь у 3-денному хакатоні для розвитку ідей партнерства між бізнесами. За найкращий пітчинг своїх ідей 10 переможниць отримають сертифікати на оплату послуг, необхідних для реалізації своїх задумів.
У межах заходу 30 жінок-підприємиць зможуть презентувати свої креативні рішення та опрацювати ідеї партнерства. Серед учасниць буде обрано 10 переможниць, які отримають сертифікати на оплату послуг, необхідних для реалізації ідеї партнерства.
Impactpreneurship 2.0: освітня програма із соціального підприємництва
- Дедлайн: 31 травня 2024 року
- Можливість: фінансова та експертна підтримка
- Організатор: ГО “Міжнародна агенція змін”.
Українці та українки, які бажають створити повністю соціальний бізнес або з її складовою, можуть податися на онлайн-навчання з підприємництва. Переможці отримають грантове фінансування для реалізації проєкту та підтримку менторів протягом 3 місяців після завершення занять.
Програма створена саме для молодих українців та українок віком від 14 до 35 років, а також підприємців та жінок, ВПО, ветеранів та ветеранок.
Головною умовою програми є проживання в одній із 12 областей України, а саме: у Дніпропетровській, Закарпатській, Полтавській, Сумській, Чернівецькій, Чернігівській, а також у Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Харківській та Херсонській. Взяти участь з окупованих територій або територій, де ведуться активні бойові дії неможливо.
Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино
Читайте також: