fbpx
КОШТ

RAZOM/RHIZOM: подайте проєкт на українсько-німецьке культурне партнерство

Українські громадські організації соціокультурної сфери, які мають намір реалізувати спільні німецько-українські проєкти у 2024 році, можуть податися на відкритий конкурс Українського інституту у Німеччині. Конкурсна програма пропонує як повне, так і часткове фінансування проєктів до 20000 євро.

Заявки на участь у проєкті можуть подавати як неурядові організації, які вже мають партнерів у Німеччині, так і ті, хто ще не знайшов партнерів. Німецькі ГО також можуть претендувати на фінансування після проходження відбору.

Дедлайн подання проєктних ідей – 13 травня 2024 року.

Умови участі у конкурсі:

  • підтвердження статусу громадської організації; 
  • реалізація проєктів у регіонах Німеччини, у містах з населенням до 150 тис. осіб;  
  • обов’язкова спільна реалізація проєкту у німецько-українському партнерстві; 
  • тематика проєктів повинна стосуватися фундаментальних цінностей, таких як людська гідність, право особистості на життя та вільний розвиток, рівність перед законом, соціальна справедливість, свобода релігійних та ідеологічних переконань, свобода спілкування, народний суверенітет, принцип прийняття рішень більшістю, політична участь та громадянська відповідальність, правовий захист, захист навколишнього середовища, законність управління та незалежність судів. 

Програма підтримує широкий спектр мистецьких форматів, зокрема: музику, перформативне мистецтво, театральне мистецтво, візуальне мистецтво, кіно, літературу тощо. 

Перший етап відбору:

  1. Прийом проєктних ідей до 13 травня 2024 року.
  2. Оголошення результатів попереднього відбору 30 травня 2024 року.
  3. Мережева зустріч для організацій, що пройшли попередній відбір (онлайн, дата буде оголошена додатково). На зустрічі учасники, які ще не мають партнера в Німеччині, зможуть знайти партнера для реалізації спільного проєкту. Організації, які на момент подання заявки вже мають партнера в рамках українсько-німецького партнерства і пройдуть перший етап відбору, також будуть запрошені до участі в мережуванні. За бажанням вони зможуть розширити співпрацю, залучивши ще одну організацію з Німеччини/України. 

Важливо: Проходження першого етапу відбору не гарантує отримання фінансування.

Другий етап відбору:

  1. Прийом спільних проєктів до 7 липня 2024 року.
  2. Оголошення результатів остаточного відбору 30 липня 2024 року. Переможці другого етапу зможуть отримати фінансування в розмірі до 20 000 (двадцяти тисяч) євро.
  3. Реалізація відібраних проєктів до 31 грудня 2024 року.

Спільний проєкт, який подається на другому етапі, має ґрунтуватися на проєктних ідеях, які були представлені на першому етапі.

Як подати заявку  

Надіслати лист із темою «RAZOM/RHIZOM. Starkung überregionaler Kulturpartnerschaften: Конкурсна заявка» на адресу [email protected] не пізніше 13 травня 2024 року, до 12:00 за київським часом.  

Долучити до листа наступні документи: 

  • заповнену англійською мовою конкурсну заявку у форматі PDF, названу в форматі Project title_application, з підписом та печаткою в разі її наявності. 
  • скани документів, що підтверджують право на участь у програмі у  форматі PDF англійською, українською або німецькою мовою (до 5 МБ), названі у форматі Company’s name_eligibility docs (витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань для учасників із України; за наявності партнерської організації у Німеччині витяг з реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських  формувань, а також letter of intent  від партнерської організації. 
  • попередній проєктний кошторис (англійською мовою), названий у форматі Project title_budget, з підписом та печаткою в разі її наявності.  

Ознайомитися з усіма деталями конкурсної програми “RAZOM/RHIZOM. Посилення міжрегіональної культурної співпраці” можна за цим лінком.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] до 6 травня 2024 року.

Організатор: Український інститут у Німеччині спільно з галереєю «Артсвіт».

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: