fbpx
КОШТ

Термін подання заявок на акселератор CleanTech-стартапів подовжено

Акселератор GCIP запрошує молодих інноваторів та підприємців, які прагнуть творити зміни у сфері чистої енергетики та сталого розвитку. 

Податися на акселератор можуть студенти закладів вищої освіти, учні шкіл, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більш як 3 роки, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

Дедлайн подання заявок подовжено до 15 травня 2024 року включно.

У цьому матеріалі ми наведемо основні аспекти онлайн-акселератора. Деталі конкурсу та процес реєстрації читайте у нашому матеріалі за лінком нижче. 


Онлайн-акселератор CleanTech-стартапів для молодих підприємців: умови участі


Подані стартап-проєкти мають бути спрямовані на розгортання інноваційних чистих рішень (технологій). Ці рішення мають бути спрямовані на розв’язання потреб після реконструкції. Зокрема до них входять будь-які процеси, продукти або послуги, які: 

  • знижують негативний вплив на навколишнє середовище
  • значно підвищують енергоефективність виробництва
  • забезпечують стійке використання ресурсів (поводження з відходами включно)
  • вживають заходів щодо захисту навколишнього середовища. 

Крім цього, у проєктів має бути результат скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин у навколишнє середовище.

Інноваційне розроблення може бути у форматі продукту, технології, методологічного підходу, програмного забезпечення, дизайн-проєкту.

Будь-які додаткові запитання можна поставити, написавши на електронну адресу [email protected] або зателефонувавши за номером 0957157204.

Організатор: ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку. Третій онлайн-конкурс проводиться за підтримки Американських рад з міжнародної освіти.

Ключове для бізнесу у Telegram: податки, гранти, сервіси
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: