fbpx
КОШТ

Бізнес-дайджест: гранти та освітні програми на квітень

Студентський IT-хакатон, освітня програма для підприємиць, бізнес-підтримка для малих громад та гранти від Червоного Хреста і USAID – КОШТ зібрав для українського бізнесу підбірку найвигідніших грантових програм квітня. Знайдіть пропозицію, яка підходить саме вам, у нашій тижневій підбірці грантів за термінами подання заявок.

Хакатон Fresh Air 2024 для студентів та школярів: як подати свій проєкт 

 • Сума: від 10 тис. до 25 тис. грн
 • Дедлайн: 10 квітня 2024 року
 • Грантодавець: Інститут Штучного Інтелекту та Робототехніки Національного університету “Одеська політехніка” та Odesa IT Family за підтримки генерального спонсора Akkerman.

Протягом 17-19 квітня 2024 року в Одесі відбудеться дводенний захід Fresh Air 2024. Студенти та старшокласники, які створюють проєкти для відбудови та розвитку країни та бізнесу, можуть взяти в ньому участь. 

Цей захід має на меті виявлення інноваційних ідей, які сприятимуть відновленню та прогресу країни та підприємництва. Участь у ньому можна буде взяти як онлайн, так і офлайн. Запрошуються як окремі учасники, так і сформовані команди до 4-х людей включно.

Сила жінок 2024: освітня грантова програма для підприємиць та активісток

 • Сума: освітню та експертна підтримка, окремим командам виділять по 114 тис. грн
 • Дедлайн:  14 квітня 2024 року
 • Грантодавець: ГО «Інститут партнерства та сталого розвитку» за технічної підтримки ООН Жінки в Україні й за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН та Центру міжнародного приватного підприємництва.

Податися на участь у програмі “Сила жінок 2024” можуть активістки й громадські діячки, представниці органів місцевого самоврядування, соціально відповідальні підприємиці. Перевага у відборі надаватиметься підприємицям, які мають статус ВПО або займаються виробництвом товарів першої потреби.

Мікрогрант до 100 тис. грн від Червоного Хреста: як отримати

 • Сума: максимум 100 тис. грн
 • Дедлайн: 15 квітня 2024 року
 • Грантодавець: Тернопільська міська рада разом із Червоним Хрестом.

У Тернополі внутрішньо переміщені особи та сім’ї постраждалих від війни можуть отримати мікрогрант на власний бізнес.

Участь можуть взяти ВПО з реєстрацією в Тернопільській громаді, а також домогосподарства з місцевого населення, постраждалих від наслідків війни (ветерани війни та члени їх сімей).

Грантова бізнес-підтримка молодих підприємців з малих громад

 • Сума: до $10000 + менторська підтримка
 • Дедлайн: 19 квітня 2024 року
 • Грантодавець: USAID разом з IREX у партнерстві з Making Cents International (Making Cents).

Молоді підприємці можуть податися на бізнес-підтримку від USAID для адаптації та розширення їхньої бізнес-діяльності в умовах війни. У межах грантової програми можна отримати до $10000 та менторський супровід у розробленні професійного бізнес-плану.

Взяти участь у грантовій програмі можуть винятково молоді люди віком 18-29 років з малих громад (сільських громад та міст з населенням менше ніж 100000 осіб).

Тривалість реалізації проєкту – до 12 місяців

Субгрант USAID АГРО для молочних підприємств на розвиток бізнесу

 • Сума: консультаційно-експертна підтримка, закупівля обладнання та юридичний супровід
 • Дедлайн: 25 квітня 2024 року
 • Грантодавець:  компанія Chemonics International за підтримки USAID.

Сімейні господарства з молочного напрямку можуть взяти участь у програмі співфінансування USAID АГРО. У межах проєкту підряднику нададуть підтримку для допомоги сімейним молочним фермам Полтавської, Сумської та Чернігівської областей покращити й розширити свою діяльність.

Заявник має самостійно запропонувати підхід залежно від досвіду роботи та наявних потреб у секторі виробництва молока, що забезпечуватиме системне обслуговування сімейних господарств (абонентське обслуговування, клієнтські програми тощо). 

Під сімейним господарством молочного напрямку мається на увазі фермерське господарство, сімейне фермерське господарство, приватне підприємство, фізична особа підприємець, особисте селянське господарство за умови, що вони утримують від 3 до 30 корів.

Корисний текст? Докиньте редакції 33 гривні на вино


Читайте також:

Поділитися новиною: