fbpx
КОШТ

Безоплатний курс від Google для малого бізнесу: як вийти на міжнародний ринок

Вже стартував освітній курс від Google Україна для малих та середніх підприємств, які хочуть розвиватись на міжнародному ринку. Як отримати доступ та що дозволяє вивчити курс – читайте далі.

Участь в курсі «Виведіть свій бізнес на міжнародний ринок» повністю безкоштовна. Для початку навчання просто потрібно зареєструватись. Після чого організатори курсу надішлють вам посилання на записи трансляцій, конспекти, додаткові матеріали та завдання для закріплення знань.

Найактивніші учасники курсу зможуть виграти: доступ до інструментів для розвитку бізнесу або бонус на рекламу у розмірі 10 000 грн (умови отримання бонусу за посиланням).

Всього курс Google складається з 9 модулів: експорт для бізнесу, дорожня мапа, пошук ринку, переклад та локалізація, логістика, реклама, найчастіші проблеми, рекламні агенції, досвід та практика експорту від українського малого бізнесу.

Відеоматеріали курсу можна переглядати у будь-якій послідовності, залежно від пріоритетів вашого бізнесу. Курс викладається українською мовою. 

Серед спікерів курсу є такі фахівці, як: 

  • Аліна Шишкіна, начальниця Управління підтримки експортерів Міністерства закордонних справ України;
  • Андрій Ремізов, директор ДУ “Офіс з розвитку підприємництва та експорту”;
  • Дмитро Шоломко, керівник українського представництва Google;
  • Павло Бандура, керівник B2B Маркетингу Google Україна.

Google Україна реалізував цей курс за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес, Спілки Українських підприємців.


Читайте також:

Поділитися новиною: