fbpx
КОШТ

Грант від Нової пошти та Дія.Бізнес для малих та середніх підприємців

Нова пошта запускає грантову програму для малих та середніх підприємців, які змушені були переїхати через війну. Грант надає пільгові умови перевезення товарів чи обладнання, що дозволить знизити витрати на логістику та підтримати бізнес. Дізнайтеся більше про умови та критерії відбору в нашому матеріалі.

Хто може податися на конкурс від Нової пошти

Якщо ваш бізнес відповідає певним критеріям, то ви може отримати пільгові умови перевезення. 

Критерії для участі в гранті:

  1. Бізнес зареєстрований на територіях, де тривають/тривали активні бойові дії: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська, Одеська області.
  2. Нова пошта надасть пільгові умови перевезення бізнесам, що переїхали до центральних та західних областей України. Ця програма стосується перевезення обладнання, продукції та товарів для виробництва, торгівлі або надання послуг. Проте пряме доставлення товарів споживачам у межах цієї програми не передбачена.
  3. Один ФОП може отримати до 10 000 грн на логістику своїх потреб. Розмір допомоги буде залежати від обсягу поставок, але максимальна сума допомоги складатиме 10 000 грн. Бізнес може скористатись цією допомогою тільки один раз під час реалізації проєкту.
  4. Пріоритет в оцінюванні заявок від бізнесу надаватимуть тим підприємствам, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів і послуг, або надають гуманітарну допомогу для українців та/або ЗСУ.

Відправлення обладнання, продукції та товарів можливе лише з областей, де працюють відділення Нової пошти (з тимчасово окупованих територій перевезення заборонене). Перелік філій, які працюють, дивіться за цим  лінком.  

Як взяти участь у конкурсі від Нової пошти

Для подання заявки на участь, достатньо заповнити онлайн-форму. Заявки розглядатимуть протягом трьох робочих днів, але якщо надійде велика кількість заявок, цей термін може бути продовжений. 

Представники Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді зв’яжуться з підприємцями, чиї заявки будуть схвалені, за номером, який був вказаний у реєстраційній формі. 

Після розгляду заявок, Центр підтримки підприємців Дія.Бізнес в Ужгороді проведе додаткові інтерв’ю з відібраними компаніями. Формат інтерв’ю (офлайн чи онлайн) не визначений у правилах конкурсу.

Якщо заявку відхиляють, підприємець отримає лист із поясненням на електронну адресу, яку він вказав у реєстраційній формі.


Читайте також:

Поділитися новиною: