fbpx
КОШТ

Безкоштовний серіал для вчителів про допомогу дітям під час війни

На платформі “Дія.Освіта” вийшов освітній серіал для педагогів і батьків “Вчимося разом”, який навчатиме дорослих допомагати дітям і підлітками долати тривоги й контролювати емоційний стан під час стресових ситуацій.

Переглянути серіал “Вчимося разом” можна за посиланням. Для перегляду не потрібно реєструватись, однак для отримання наприкінці курсу сертифіката необхідно авторизуватись за допомогою номера телефону.

Серіал “Вчимося разом” складається з 8 серій тривалістю до 15 хвилин. З них батьки та вчителі дізнаються наступне:

  • як розпізнати травмовану дитину;
  • як упоратися з навʼязливими думками та спогадами;
  • як допомогти дитині подолати стрес;
  • про особливості проявів стресу в дітей з розладом спектра аутизму;
  • як наш мозок справляється з наслідками війни;
  • про ресурси дитячої стійкості.

Відео також надають практичні поради щодо навчання дітей впливу на свій стан, керування власними думками та опановування базових технік саморегуляції.

Наприкінці серіалу можна пройти фінальний тест і отримати сертифікати про підвищення кваліфікації обсягом 0,1 кредиту ЄКТС (система виміру й порівняння між закладами освіти результатів навчання студентів).

Окрім цього, на платформі “Дія.Освіта” є безплатний методичний посібник “Методичні рекомендації для представників освіти”. Він містить поради щодо ідентифікації проявів травматичних реакцій, їх тригерів та як обрати правильну стратегію допомоги, як надати підтримку індивідуально певній дитині або групі дітей.

Читай КОШТ у Telegram: про курс, кешбек, важливі правила
Підписатися


Читайте також:

Поділитися новиною: