fbpx
КОШТ

Безкоштовний роумінг для українців в Європі: умови дії до липня 2024 року

Безкоштовне користування інтернетом в Європі абонентам українських мобільних операторів продовжено до липня 2024 року. По суті в країнах Європейського союзу абоненти українських мобільних операторів отримуватимуть базовий набір і кількість послуг за ту ж вартість, що і при користуванні тарифним планом в Україні.

Це стало можливим завдяки спільній угоді мобільних операторів з Європейського союзу та з України, якою передбачено скасування роумінгової плати для громадян України. Вперше угоду про безкоштовний роумінг уклали ще навесні 2022 року після повномасштабного вторгнення Росії і потім неодноразово продовжували.

Втім, якщо в Київстар та lifecell послуга активується автоматично, що абонентам Vodafone її необхідно підключати окремо.


Безкоштовний роумінг у ЄС продовжили до липня 2025: читайте актуальні умови всіх операторів


Безкоштовний роумінг Київстар

Безкоштовний роумінг надається в рамках послуги “Роумінг як вдома“. Його діє активується автоматично після перетину кордону однієї з нижчевказаних країн.

Обсяг інтернету в Україні та за кордоном відрізняється. Побачити ліміти для свого тарифного плану можна за посиланням. Перевірити залишок мегабайтів, хвилин, SMS можна у застосунку “Мій Київстар” за запитом *121#.

Після переміщення з однієї країни в іншу країну з переліку можна продовжувати користуватися пакетом послуг згідно свого тарифного плану. У випадку поїздки в країни, в яких “Роумінг як вдома” не надається, то обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.

Також можна без обмежень змінювати тариф – роумінг активується автоматично. При поверненні в Україну можна продовжувати користуватися своїм тарифом.

Послуга діє в 27 країнах: Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Португалії, Великій Британії.

Читай про курс, сервіси банків, важливі правила у Telegram
Підписатися

Безкоштовний роумінг Водафон

Роумінг надається в межах послуги “Доступний роумінг у подарунок“. Після підключення абонент отримує щомісячно 10 ГБ інтернету, 70 хвилин на дзвінки абонентам в мережі Vodafone Україна та 30 хв на усі вхідні та вихідні на номери інших операторів України та в країні перебування.

Для підключення потрібно набрати на смартфоні комбінацію *600*6# та натиснути кнопку здійснення дзвінка, або ж активувати послугу в застосунку My Vodafone. Перевірити кількість інтернету і хвилин можна через комбінацію *600*61#.

Послуга діє в 30 країнах: Австрія, Азербайджан, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Норвегія, Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, Словенія, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

Безкоштовний роумінг Лайфсел

Послуга надається в межах акції “Гігабайти без кордонів“. Вона активується автоматично після поповнення рахунку і зняття коштів згідно з умов тарифного плану. В роумінгу доступний той же самий обсяг гігабайтів, як і в Україні. Перевірка залишку інтернету: наберіть комбінацію *108*5#.

Діє в 32 країнах: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Греція, Данія, Естонія, Ірландія, Іспанія, Італія, Кіпр, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Північна Македонія, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, Словенія, Туреччина, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Чорногорія, Швеція, Швейцарія.


Також за темою:

Поділитися новиною: