fbpx
КОШТ

My Kyivstar: огляд особливостей застосунку та онлайн-керування номером

Покроковий опис роботи з мобільним застосунком My Kyivstar (Мій Київстар), який дозволяє контролювати витрати на тарифному плані, безкомісійно поповнювати рахунок, встановлювати eSIM  та підключати додаткові послуги. 

Пропозиції My Kyivstar

My Kyivstar – мобільна програма самообслуговування для абонентів будь-якого тарифу оператора Kyivstar, у якому є змога керувати поточним тарифом, замовляти додаткові послуги, переказувати кошти на інші номери чи безкомісійно поповнювати власний номер. 

Завантажити можна з Google Play | App Store, також усі послуги доступні на офіційному сайті застосунку. 

Авторизація в сервісі здійснюється за номером телефону або особовим рахунком “Домашнього Інтернету” (провідний інтернет від провайдера Київстар). 

Поповнення рахунку та контроль витрат у My Kyivstar

На Головному екрані застосунку натисніть на кнопку Поповнити. Вам відкриється меню з доступними способами оплати: з приєднаних до Google / Apple Pay карток або за реквізитами банківської картки.

Мінімальна сума поповнення – 10 грн, а максимальна становить 8000 грн (із комісією 0%).

My Kyivstar поповнити рахунок
Опція поповнення рахунку

Обсяг кожної підключеної послуги можете переглянути на Головному екрані, проскроливши меню вниз до розділу Залишки. Зокрема, там можна контролювати використання інтернету, хвилин дзвінків, смс тощо.

My Kyivstar залишок на рахунку
Розділ Залишки в застосунку

Всі витрати та історію транзакцій, отриманих бонусів і підключених акцій, легко перевірити в розділі Мої активності.

My Kyivstar витрати
Розділ Мої активності в застосунку

Натиснувши на вікно Звіт за (поточний місяць), відкриєте розділ Деталі звіту, де можна побачити скільки коштів ви витратили на ту чи ту послугу, а також скільки грошей внесли на рахунок за весь час користування тарифом.

My Kyivstar витрати за місяць
Розділ Деталі звіту в застосунку

Переказ мобільних грошей на інший рахунок у My Kyivstar

У My Kyivstar є змога переказати кошти з вашого мобільного рахунку на інший. 

На Головній сторінці натисніть на меню Перекази. Виберіть абонента з вашої телефонної книги та введіть суму переказу. Комісія опції становить 3 грн на будь-яку суму. Максимальна сума переказу – 997 грн. 

Ця функція доступна лише в мережі Kyivstar, способу поповнити рахунок абонента іншого оператора немає.

My Kyivstar переказ грошей на інший рахунок
Опція переказу коштів іншому абоненту

Керування тарифом та порівняння умов інших у My Kyivstar

Дізнатися всі подробиці та переваги свого тарифного пакету в My Kyivstar можна в один клік: Головна сторінка – Підключений тариф (іконка “і”). Там ви дізнаєтеся кількість гігабайтів інтернет та, хвилин дзвінків вашого пакету послуг. Крім цього, зможете підключити додаткові послуги чи бонуси через функцію Суперсила.

My Kyivstar керування тарифом
Опція перегляду поточного тарифу

Крім цього, можете проглянути застосунки, за користування якими, оператор не зніматиме мегабайти з вашого тарифу. Це можуть бути, як державні сервіси (Дія, Мінохорони здоров’я), так і навчальні програми (Duolingo, Google Meet) та популярні соцмережі (Instagram, Telegram, WhatsApp) тощо.

Зручне доповнення в розділі – вартість послуг тарифу, після їх використання на умовах тарифного пакету. Інформація про денну сплату написана під кожною послугою, яку передбачає ваш тарифний план. До прикладу, якщо за пакетом послуг для вас доступні 12 ГБ інтернету, то після їх вичерпання, ви будете платити 5 грн за кожні 50 мб на умовах тарифу LOVE UA (ціна змінюється, залежно від вашого місячного плану). 

Якщо є бажання дізнатися про умови інших тарифів – на Головній сторінці натисніть Усі тарифи. На екрані відкриється слайдер, який варто гортати вправо. 

Київстар тарифи
Опція порівняння інших тарифів

Зокрема, там буде інформація про можливі для підключення місячні пакети послуг. На слайдері ви порівняєте кількість гігабайтів мобільного зв’язку, безоплатні можливості та ціну кожного з представлених тарифів.

Безкоштовна послуга Суперсила у My Kyivstar

Суперсила – допоміжна до тарифу опція на вибір, яка доступна для вас без жодних доплат. Кількість Суперсил варіюється, залежно від вибраного вами пакету послуг.

Серед переліку Суперсил є доступ до Київстар ТБ та стримінгових сервісів без зняття коштів за трафік, додаткові гігабайти мобільної мережі, смс, хвилини на інші номери в національному роумінгу та в закордонні країни, другу SIM з аналогічним номером чи вільні бонуси в роумінгу.

Переглянути, вибрати або замінити додаткову опцію можна в розділах Підключений тариф (проскрольте вниз) та Усі тарифи (кожен тариф має доступні акції) або на Головній сторінці – Суперсила.

Київстар суперсила
Приклади пошуку послуги Суперсила

Персональні пропозиції для користувачів My Kyivstar

Застосунок надає досить широкий спектр послуг для підключення. Для того, щоб проглянути пропозиції, клікніть на Головному меню розділ Послуги. Ви зможете побачити дві вкладки: Усі послуги та Роумінг.

Київстар акції
Опція Усі послуги

У вкладці Усі послуги можна знайти різноманітні безкоштовні та платні послуги, які розширять керування вашою сім-карткою. Загалом Kyivstar надає вам більше 30 доступних опцій для підключення. 

Наприклад, якщо ви хочете підвищити безпеку дитини, можна встановити платну послугу StarFind, яка дозволяє стежити за іншим абонентом. Власнику номера прийде смс із проханням надіслати вам геолокацію й після згоди ви зможете стежити за його розташуванням.  Або ж є послуга Антивизначник номеру (не показує ваш номер під час дзвінків та смс) або Супервизначник (показує вам усі приховані номери), які підвищать вашу власну безпеку. 

Якщо немає коштів на рахунку, можете скористатися безкоштовною послугою Пауза плати за тариф, яка призупинить нарахування плати за тариф на одну добу, чи замовити послугу Екстрагроші. В загальному обсязі є більше 10 безкоштовних послуг у розділі, які можна використати.

Щоб подивитися всі підключені послуги, натисніть на кнопку-фільтр Показати підключені у правому верхньому куті.

Київстар керування послугами
Можливість фільтрування послуг

У лівому верхньому куті є вкладка Роумінг, клікніть на неї, якщо вас цікавлять пакети послуг чи спеціальні правила користування роумінговими тарифами оператора. На ній ви зможете легко знайти порівняння умов усіх доступних тарифів, залежно від країни, в яку збираєтеся виїжджати.

Київстар роумінг
Розділ Роумінг у застосунку

Особливу увагу варто звернути на послугу Важливий номер (Профіль – Важливий номер). Просто виберіть номер Kyivstar, на який телефонуєте найчастіше, і спілкуйтеся, навіть якщо на рахунку недостатньо коштів. Підключення та користування не оплачується, але додати можна лише один номер із вашої телефонної книги. 

Ця функція доступна для всіх тарифів передплати, контрактні номери не можуть собі її підключити.

Київстар важливий номер
Послуга Важливий номер

Підключити будь-яку послугу My Kyivstar можна на офіційному сайті застосунку. Жодних розбіжностей у розділах і послугах між мобільною програмою та вебсторінкою немає. Для початку роботи авторизуйтеся за тим номером телефону, з яким проходили верифікацію в застосунку. 

Встановлення eSIM Київстар у My Kyivstar

Найперше, вам потрібно придбати цифрову сімкартку в онлайн-магазині Kyivstar. Після оплати ви отримаєте QR-код, який допоможе активувати тариф. Далі – натисніть на Головному екрані вкладку eSIM. Підключення безкоштовне, а картка діє протягом трьох років.

Важливо: переконайтеся, що ваш смартфон підтримує цифрові сімку, адже, якщо в нього немає цієї технології, на Головному екрані застосунку вкладку eSIM ви не знайдете. 

Протестувати свій телефон на підтримку eSIM можна на сторінці онлайн-магазину мобільного оператора за лінком вище. 

Додаткові можливості у My Kyivstar

Угорі Головної сторінки застосунку розташований слайдер з акціями та партнерськими промокодами для вашого номеру. Ви можете використати їх у будь-який зручний час. Знайти їх можна також серед розділів Профілю (Мої знижки). 

Київстар профіль
Слайдер з акціями та розділ Профілю

У категорії Розваги (Усі послуги – Розваги) є можливість встановити послуги з безкоштовним інтернетом для певних застосунків, зокрема, це програма для тренувань, застосунки з іграми та з музикою.  Натиснувши на будь-яку з цих послуг, ви знайдете і покликання на сторінки сервісів у Google Play та App Store, де ви зможете їх завантажити в один клік.

Київстар розваги
Категорія Розваги в меню Мої послуги

Зв’язок з оператором Kyivstar у My Kyivstar

Унизу Головного екрану застосунку є розділ Допомога, який містить вкладки Живий чат, Контакт центр, які направлять вас відразу до консультантів Kyivstar. Є можливість поставити своє запитання Чат-боту, покликання на якого теж є в цьому розділі. 

Однак зв’язатися з мобільним оператором можна і за номерами гарячої лінії:

  • 466 – з мобільного Kyivstar;
  • 0 800 300 466 – з інших мереж;
  • *105*466# – безкоштовно з мобільного Kyivstar у роумінгу;
  • +380674660466 – з інших мереж за роумінг-тарифами оператора.

Читайте також:

Поділитися новиною: