fbpx
КОШТ

Картка мобільного банку izibank: як відкрити і які тарифи

Онлайн оформлення картки izibank є безплатним та займає декілька кроків. Для її відкриття необхідно надати зображення ID-паспорта, паспорта старого зразка або цифрового у Дії.

izibank працює на ліцензії Таскомбанку. Також на базі Таскомбанку працює ще один мобільний банк – Sportbank.

При оформленні банк автоматично відкриває гривневу кредитну картку. Для її оформлення необхідно встановити застосунок izibank (Android | iOS) та зробити наступні кроки:

  1. Вказати номер телефону;
  2. Автоматично на номер надійде дзвінок. Для підтвердження необхідно натиснути “1”. Однак можна обрати отримання SMS-повідомлення з кодом для підтвердження операції;
  3. Обрати документ для надання (пластикову ID-картку, паспорт старого зразка або цифровий у Дії) та слідувати інструкції;
  4. Після надання паспорта вказати електронну пошту;
  5. Заповнити анкету з інформацією про роботу, джерела надходжень, активи тощо;
  6. Пройти ідентифікацію за фото (зробити селфі);
  7. Підписати анкету за допомогою намальованого підпису на екрані.

Після перевірки документів та підпису необхідно вказати ім’я, за яким співробітники служби підтримки мають звертатись, та зручний месенджер для спілкування.

Тарифи картки izibank

Обслуговування картки є безоплатним. Також користувачі можуть безоплатно відкрити валютну картку у євро та доларах.

У разі відсутності будь-яких операцій за карткою плата не буде зніматись. Вартість перевипуску віртуальної картки складає 5 грн, фізичної у зв’язку із пошкодженням – 50 грн. У інших випадках перевипуск безплатний.

Поповнення картки в банкоматі, через касу, термінали самообслуговування здійснюються без комісії.

Переказ коштів на рахунки інших клієнтів Таскомбанку та інших банків на суму до 10 тисяч грн безплатний. На більшу суму комісія становитиме 0,5%.

Оплата комунальних послуг та поповнення мобільного рахунку безплатні.

Зняття готівки в банкоматах Таскомбанку безплатне, в банкоматах інших банків комісія складе 1%. За кордоном зняти гроші можна з комісією 1,5% + 3 долари (за курсом НБУ).

Також клієнти можуть підключити нарахування 3% на суму залишку (зараховується у разі залишку понад 100 грн на добу).

Кешбек в izibank

Щомісяця можна обирати формат кешбеку: 0,5% на всі витрати (окрім фінансових платежів), або ж обрати 2 категорії з доступних. При обранні категорій кешбек складає 0,75%-5%. 

Окрім цього izibank надає партнерський кешбек на витрати в конкретних магазинах, аптеках тощо. Також банк надає кешбек на витрати від низки українських брендів. 

Щоп’ятниці з 17:00 до 11:00 суботи діє кешбек 2% на кіно, кав’ярні, ресторани та боулінг-клуби.


Читайте також:

Поділитися новиною: